Limonka w oku? To musiało się tak skończyć. Porażająca głupota [WIDEO]

limonka w oku

Limonka w oku? Kolejna próba zyskania atencji w sieci zwala z nóg. Internauci pozostają bezlitośni dla małej dziewczynki, która chcąc zabłysnąć, zdecydowała się na bardzo lekkomyślne posunięcie. Swoje wybryki rzecz jasna opublikowała w social mediach. O co konkretnie chodzi? Młodociana podjęła się wyzwania wlania soku z limonki wprost do oka. Co stało się później? Odpowiedź na filmie poniżej.

Limonka w oku? Porażająca głupota i spodziewane efekty

Internetowe społeczeństwo co jakiś czas wpada na przeróżne pomysły wyzwań. Niektóre z nich bywają naprawdę wyszukane, ciekawe, jednakże zdarzają się też te zwyczajnie głupie. Właśnie tak można nazwać pomysł wyciśnięcia sobie soku z limonki do oka. Takiej próby podjęło się – co szokuje najbardziej – dziecko. Nie wiadomo, czy się kierowało, ale można domyślać się, że chodziło o wzbudzenie zainteresowania swoją osobą. Efekty okazały się niezbyt przyjemne w skutkach, co dobitnie widać na poniższym nagraniu:

Do czego jeszcze są w stanie posunąć się internauci?

W nagraniu najbardziej porażające jest to, że sprawczynią całego zamieszania jest mała dziewczynka. Niestety, ale zaobserwowane w sieci wzorce – nawet te najgorsze – starają się kopiować właśnie najmłodsi. Momentami może odbijać się to na ich zdrowiu. W bardziej ekstremalnych przypadkach – nawet na życiu.

Swego czasu wiele osób padło także ofiarą podłego dowcipu. W sieci krążył żart mówiący o tym, że zakropienie oka sokiem z limonki poskutkuje, że na pewien okres czasu zmieni ono barwę na kolor… limonki. O dziwo – niektóre osoby uwierzyły. Może jedną z nich była młoda dama na nagraniu powyżej?

ZOBACZ TAKŻE: PIĘKNY GEST GWIAZDY LIVERPOOLU!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.