Piękny gest gwiazdora Liverpoolu podczas Superpucharu [WIDEO]

piękny gest gwiazdora

Piękny gest gwiazdora podczas Superpucharu Europy. Sadio Mane momentami naprawdę nie da się nie lubić. Poza tym, że Senegalczyk jest świetnym piłkarzem, okazuje się także, że kapitalny z niego człowiek. Pokazał to właśnie podczas środowego meczu, w którym jego Liverpool mierzył się z Chelsea w ramach Superpucharu Europy. Mane podarował swoją meczową koszulkę chłopcu od podawania piłek. Sam sposób w jaki to zrobił, a także reakcja dziecka – robią wrażenie. To trzeba zobaczyć! Wideo poniżej.

Piękny gest gwiazdora podczas Superpucharu Europy

Sadio Mane jest niezwykle ważnym ogniwem w układance Jurgena Kloppa, szkoleniowca Liverpoolu. Udowodnił to choćby właśnie w środowym meczu, gdzie jego dwa trafienia dla The Reds sprawiły, że doszło do rzutów karnych w których lepsi od Chelsea okazali się właśnie tegoroczni tryumfatorzy Ligi Mistrzów. Na tym popisy Senegalczyka jednak się nie skończyły. Kamery na stadionie w Stambule uchwyciły osobliwy obrazek z piłkarzem oraz chłopcem od podawania piłek w rolach głównych. Wideo można zobaczyć poniżej:

Koszulka, gesty, świetny zawodnik – jak go nie lubić?

Mane zdecydował się wręczyć swoją koszulkę meczową jednemu z chłopców od podawania piłek i zrobił to w sposób wielce osobliwy. Podarunek schował za sobą, tajemniczo przywołał chłopca i rzucił mu prezent, rozbrajająco się przy tym uśmiechając. 

Reakcja dziecka nie mogła być inny. Zdołał jeszcze przytulić zawodnika. To jeden z tych momentów, który pokazuje, że piłka nożna, a w szerszej perspektywie – po prostu sport, łączy ludzi. Takich obrazków chcielibyśmy oglądać jak najwięcej.

ZOBACZ TAKŻE: POCZWÓRNE PUDŁO W EKSTRAKLASIE? TO MOŻLIWE

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.