Lider muzułmanów zapewniał, że koronawirus dręczy niewiernych – zaraził się

lider muzułmanów

Lider muzułmanów zapewniał, że koronawirus dręczy niewiernych i na świat zesłał go Allah. Miał zdziesiątkować naród chiński, który z kolei znęcał się nad muzułmanami, nie respektując ich wiary i poniewierając ich zwyczajami. Los bywa jednak przewrotny i okazało się, że wirusem pochodzącym z Wuhan zaraził się autor powyższych słów – Ajatollah Sayed Hadi al-Modaressi.

Lider muzułmanów zapewniał, że koronawirus dręczy jedynie niewiernych i nie powinno się go obawiać – zarazi się

O ty, że los bywa przewrotny, wie niemal każdy. Jednak sytuacja, którą dokładnie opisał portal planeta.pl, zwłaszcza w obliczu aktualnej sytuacji na świecie, daje do myślenia. Rozchodzi się o dość buńczuczne osądy lidera muzułmanów. Mężczyzna ten zapewniał, że koronawirus to dzieło Allaha i nie bez powodu został skierowany w chiński naród. Wspomniany wcześniej portal planeta.pl podaje, jakoby już 28 lutego Ajatollah Sayed Hadi al-Modaressi miał opublikować w sieci nagranie, w którym padły następujące słowa:

Jest oczywiste, że rozprzestrzenianie się tego wirusa to dzieło Allaha.

Ponadto ceniona w gronie muzułmanów postać zapewniała, że wirusa obawiać powinni się jedynie wyznawcy innych religii. Najgorsza kara spadła natomiast na Chiny za prześladowanie muzułmanów. Rzekomo mieli oni zmuszać wyznawców tej wiary do picia alkoholu i spożywania jedzenia wieprzowiny. Po wszystkim okazało się, że koronawirusem zarażony jest autor tychże odważnych tez.

ZOBACZ TAKŻE: CAŁA POLSKA JEDNOCZY SIĘ W WALCE Z KORONAWIRUSEM. CELEM RODAKÓW JEST WSPARCIE SŁUŻBY ZDROWIA ORAZ JAK NAJSZYBSZY POWRÓT DO NORMALNOŚCI. ZOBACZ NAJWIĘKSZE AKCJE, JAKIE SIĘ WŁAŚNIE ORGANIZUJE!

Lider muzułmanów trafił do szpitala – jego stan określa się jako dobry

Czy sytuacja, która dotknęła wodza Ajatollah Sayed Hadi al-Modaressi da komuś do myślenia? Niestety, to nie pierwszy przypadek, gdy śmiałe osądy są szybko weryfikowane przez życie.

Choć takowy obrót spraw u wielu wywoła mały uśmiech na twarzy, należy pamiętać, że do całej sprawy należy podchodzić zupełnie poważnie i z respektem – aby nie powielić błędów zakażonego lidera muzułmanów. Na świecie jest bowiem coraz więcej chorych, a część z nich niestety umiera.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.