Ktoś ukradł figurkę kota z grobu dziecka. Wartość sentymentalna, rodzina prosi o pomoc

ktoś ukradł figurkę

Ktoś ukradł figurkę z grobu małego dziecka. Hieny cmentarne – jak mówi o nich społeczeństwo – nadal pokazują, że z człowieczeństwem nie mają wiele wspólnego. Tym razem ofiarami złodziei padła rodzina zmarłego 8-letniego Kacperka. Z jego grobu zniknęła piękna figurka kota o wartości sentymentalnej. Bliscy proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy lub przedmiotu.

Ktoś ukradł figurkę z grobu małego dziecka. Rodzina zwraca się o pomoc

Mimo iż już dawno po Uroczystościach Wszystkich Świętych, hieny cmentarne dalej żerują na pogrążonych w żałobie rodzinach. Tym razem ich ofiarami padła rodzina małego Kacperka, który zmarł w wieku 8 lat. Dziecko z tego świata odeszło 13 listopada, przegrywając niezwykle długą i wykańczającą walkę z poważną chorobą. U chłopca zdiagnozowano bowiem guza mózgu. Jego życie wypełnione było bólem i cierpieniem. Do tego wszystkiego, teraz zaatakowali jeszcze złodzieje. Mianowicie, z grobu Kacperka ukradli piękną figurkę kota, która dla rodziny miała ogromną wartość sentymentalną.

ZOBACZ TAKŻE: SPOŁECZEŃSTWO NIE CHCE MYŚLIWYCH – GMINY MOGĄ WYDAWAĆ POLECENIA O ZAKAZIE POLOWAŃ NA ICH OBSZARZE. PIERWSZE JUŻ PODJĘŁY TAKĄ DECYZJĘ

Podczas choroby, przy chłopcy nieustannie czuwał jego ukochany kot

Kot miał ogromne znaczenie dla rodziny – symbolizował bowiem więź dziecka z prawdziwym zwierzęciem, która zawiązała się między nimi właśnie podczas choroby. Chłopiec przywiązał się do kota, a kot do niego. Pupil czuwał i leżał przy Kacperku przez niemal cały czas.

Niestety, zamówiona piękna figurka szybko zniknęła z grobu. Do kradzieży doszło mianowicie w nocy ze środy na czwartek. Rodzina poinformowała o wszystkim na Facebooku:

Kochani zwracamy się z ogromną prośbą, może ktoś coś wie. W nocy 27 listopada z grobu naszego synka Kacperka został skradziony kotek. Prosimy o udostępnianie tej informacji. Dołączamy zdjęcie kotka.

Kradzież zbulwersowała społeczność okoliczną i nie tylko. Świadczy o tym choćby liczba udostępnień posta w portalu Facebook, czy komentarze rozgoryczonych postawą złodziei ludzi. Należy mieć nadzieję, że sprawa będzie mieć pomyślny finał, a bezdusznych którzy przywłaszczyli cudzą własność, dosięgnie należyta kara,

źródło zdjęcia: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.