Ksiądz Natanek wyprawił sobie huczną imprezę urodzinową: „Będzie picie”!

Ksiądz Natanek wyprawił

Ksiądz Natanek wyprawił sobie huczną imprezę urodzinową. Podczas ogłoszeń parafialnych zaprosił swoich parafian na biesiadę i apelował, aby nie bać się policji i koronawirusa. Duchowny zapewnił, że będą gorące kiełbaski, pieczone skrzydełka, prosiak i picie. Mimo obowiązujących obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa, na imprezie pojawiło się kilkanaście osób. 

Ksiądz Natanek wyprawił sobie huczną imprezę urodzinową

Ks. Natanek zyskał popularność w 2011 roku, kiedy do sieci trafiło nagranie z jego szokującym kazaniem na temat okultyzmu i opętania przez szatana. Od tego czasu duchowny regularnie jest na językach, a jego szokujące i kontrowersyjne wypowiedzi są szeroko komentowane w mediach. Nie tak dawno duchowny ostrzegał przed… sklepem Lewiatan.

Wiecie, ile macie firm, które noszą imiona demonów? Mefistofeles, Belzebub, jest jeszcze taka spożywcza firma – Lewiatan! Dzieci, mając tę świadomość, do tych instytucji nie wolno wam wchodzić. One są oddane pod patronat – choćby nawet nieświadomie – złego ducha – tłumaczył.

Przypomnijmy, że kapłan został ukarany przez kard. Dziwisza m.in. za uporczywe niestosowanie się do upomnień, niewywiązanie się ze złożonych deklaracji, a także głoszenia poglądów niezgodnych z nauką Kościoła. Zgodnie z prawem kanonicznym nie może on nosić sutanny, odprawiać nabożeństw i udzielać sakramentów, a mimo to wciąż sprawuje liturgię, wypowiadając posłuszeństwo kardynałowi.

ZOBACZ TAKŻE: URODZINY RADIA MARYJA – SANEPID ZADECYDOWAŁ, NIE BĘDZIE KARY!

Tym razem, 12 grudnia bieżącego ks. Piotr Natanek wyprawił sobie huczną imprezę urodzinową, na którą zaprosił swoich parafian. Ponadto apelował, aby nie bać się koronawirusa i policji.

Mamy gorące kiełbaski, pieczone skrzydełka, prosiak, będzie picie. Jest namiot, żeby się przygrzać. Samochody można zostawiać na trawie obok. Po nabożeństwie gromadzimy się przy bramie – poinformował Natanek podczas ogłoszeń parafialnych.

Na imprezie zjawiło się kilkanaście osób i oczywiście nikt nie zwracał uwagi na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

A oto kazanie z dnia 13 grudnia 2020 roku:

źródło: twitter.com, rp.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.