Ksiądz na zjeżdżalni hitem internetu – razem z wójtem przetestowali nowy plac zabaw [WIDEO]

Ksiądz na zjeżdżalni

Ksiądz na zjeżdżalni hitem internetu! Nietypowe otwarcie nowego placu zabaw odbyło się w miejscowości Dębina-Osada, gm. Ulhówek w województwie lubelskim. Proboszcz parafii razem z wójtem postanowi osobiście sprawdzić, jak wytrzymała jest zjeżdżalnia. Wszystko zostało nagrane i opublikowane na Facebooku.

Ksiądz na zjeżdżalni testuje plac zabaw

W ubiegły weekend w miejscowości Dębina-Osada, w województwie lubelskim miało miejsce oficjalne otwarcie nowego placu zabaw dla dzieci. W wydarzeniu uczestniczyli nie tylko najmłodsi oraz ich rodziny, ale także wójt gminy Ulhówek – Łukasz Kłębek oraz proboszcz tamtejszej parafii. Dla mieszkańców wsi było to ważne wydarzenie, ponieważ osobiście mieli wkład w stworzenie nowej rozrywki dla dzieci. Plac powstał m.in. dzięki darczyńcom oraz charytatywnej pracy. Po oficjalnym przecięciu wstęgi, nowe miejsce zabaw osobiście postanowili przetestować proboszcz oraz wójt. Mężczyźni postanowili sprawdzić wytrzymałość nowych zabawek i ochoczo oraz z ogromnym uśmiechem na twarzy wspięli się po małej drabince i zjechali po nowo wybudowanej zjeżdżalni. Ponadto całe zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w sieci.

Dobrze czasami poczuć się dzieckiem. Ciekawe czy zjeżdżalnia jest bezpieczna i wytrzyma obciążenie? 😉 – czytamy na oficjalnym profilu gminy na Facebooku.

 

„To będzie hit internetu” – powiedział włodarz gminy w nagraniu. Co więcej, nowy plac zabaw jak najbardziej się sprawdził i wywołał sporo uśmiechu nie tylko u dzieci, ale także u internautów. Filmik z otwarcia placu zyskuje na popularności, a na samym Facebooku obejrzało go już ponad 2,5 tys. osób!

ZOBACZ TAKŻE: TAK REGULUJE SIĘ DRZWI W FABRYKACH SAMOCHODOWYCH. „BEZ MŁOTA TO NIE ROBOTA”! [WIDEO]

Warto wspomnieć, że jeszcze niedawno na miejscu nowego placu zabaw nie było nic pożytecznego. Zaniedbane miejsce, na którym postanowiono wybudować atrakcję dla najmłodszych udało się stworzyć dzięki lokalnej społeczności, miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, sołtysa oraz gminy wyposażone w nowy sprzęt.

Plac zabaw ma teraz służyć najmłodszym mieszkańcom Dębiny, jednak po tak głośnym otwarciu z pewnością zagoszczą na nim również inne dzieci mieszkające w okolicy.

 

źródło: facebook.com, polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.