Tak reguluje się drzwi w fabrykach samochodowych. „Bez młota to nie robota” [WIDEO]

tak reguluje się

Tak reguluje się drzwi w fabrykach samochodowych! W sieci pojawiły się materiały wideo wprost z taśm produkcyjnych w fabrykach samochodów. Dotyczą one regulacji drzwi, która – jak można przypuszczać – przebiega nieco inaczej, niż można to sobie wyobrażać. Delikatność i precyzja? W zamian, w akcji widzowie mogą zobaczyć młotek i tak zwaną „robotę na oko”. Jednakże, nie wszyscy komentujący wydają się zdziwieni takim widokiem. Według nich, cały proces powinien przebiegać właśnie w ten sposób. A jakie jest na ten temat wasze zdanie? Wideo z regulacji drzwi prezentujemy poniżej!

Tak reguluje się drzwi w fabrykach samochodowych. „Bez młota to nie robota”

Produkcja samochodu to proces niezwykle złożony. Generalnie rzecz ujmując, zakup nowego auta wiąże się z wysokim kosztem, jednak w zamian kupujący powinien otrzymać produkt najwyższej jakości, nieskazitelny i taki, który posłuży przez przynajmniej kilka dobrych lat w zupełnej bezawaryjności. Jak jednak jest w rzeczywistości?

Do sieci wyciekły interesujące nagrania wprost z fabryk, gdzie produkuje się samochody. Skupiono się w nich na procesie regulacji drzwi. Jeśli spodziewacie się, że wszystko opiera się na niezwykłej precyzji i wyliczeniach robotów, które idealnie wkomponują drzwi w bryłę pojazdu – będzie w niemałym szoku. Jak się okazuje, to ręczna robota dla bardzo wprawionych osób. I choć nie wygląda to na zbyt precyzyjne i delikatne działanie – raczej jest skuteczne. Do wszystkiego potrzebny jest młotek, a także dobre, wprawne oko.

ZOBACZ TAKŻE: NIEMCY WPROWADZAJĄ WYSOKIE KARY DLA OSÓB, KTÓRE FOTOGRAFUJĄ OFIARY WYPADKÓW! CO GROZI ZA TEGO TYPU ZACHOWANIE?

Internauci nie wydają się zaskoczeni, ale wideo może budzić mieszane odczucia – zobacz nagranie!

Jak wcześniej wspomniano, nie wszyscy oglądający są w szoku. Według nich, proces regulacji drzwi może wyglądać właśnie w ten sposób. Nie zabrakło jednak także głosów oburzonych osób, które uważają, że w tych czasach, wszystko powinno wyglądać zupełnie inaczej.

A jak wygląda to w rzeczywistości? Można obejrzeć to na załączonym poniżej nagraniu, gdzie drzwi dopasowywane są do samochodów marki Dacia:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.