Wypadek jak z filmu Oszukać Przeznaczenie! Kierowca cudem przeżył

wypadek jak z filmu

Wypadek jak z filmu Oszukać Przeznaczenie! Do potwornej kraksy doszło w Stanach Zjednoczonych w stanie Georgia. Pojazd którym poruszał się mężczyzna, został przeszyty przez kawałki drzew, które wiozła jadąca przed nim ciężarówka. Choć wszystko wyglądało makabrycznie, kierowcy nic się nie stało. A wszystko dlatego, że podczas wypadku uchylił się, aby podnieść coś z podłogi samochodu.

Wypadek jak z filmu Oszukać Przeznaczenie w amerykańskim stanie Georgia

Z pewnością wielu oglądało film Oszukać Przeznaczenie 2 – a jeśli nie cały, to na pewno kojarzy scenę, w której dochodzi do ogromnego karambolu na autostradzie. Tam wszystko zaczyna się od sytuacji, w której z pędzącego tira odczepia się załadowane na jego przyczepie drzewo. Niemal bliźniacza sytuacja miała miejsce w amerykańskim stanie Georgia. Właśnie tam, przewożone ciężarówką drzewa, dosłownie wbiły się w jadący za nią pojazd. Choć zdjęcia z wypadku są przerażające, kierowca wyszedł ze zdarzenia niemal bez szwanku. Winnym całego zajścia jest jednak prowadzący samochód osobowy, gdyż przez swoje gapiostwo najechał na tył naczepy, z której wystawały potężne kłody.

ZOBACZ TAKŻE: ZNALEZISKO JAK Z HORRORU NA MAZOWSZU! PRZERAŻAJĄCE ZWIERZĘ Z DWOMA GŁOWAMI ROBI FURORĘ W POLSKIM INTERNECIE 

Kierowca cudem przeżył, strażacy na miejscu przecierali oczy ze zdumienia

Patrząc na zdjęcie z wypadku, trudno przypuszczać, aby kierujący uszedł z życiem. Jak się jednak okazuje – ten doznał jedynie drobnych zadrapań. A wszystko dlatego, że nie dość, że podczas zdarzenia się schylił, to kłody ułożyły się w ten sposób, że idealnie ominęły jego głowę. 

wypadek jak z filmu

Strażacy pracujący na miejscu akcji przyznali, że wszystko wyglądało tak, jakby między kłodami znalazło się specjalne miejsce na głowę poszkodowanego. Tylko dzięki temu zawdzięcza on, że nadal stąpa po tym świecie.

Reakcje internautów na całym świecie także od razu skojarzyły całe zajście z popularnym amerykańskim filmem. Co więcej, wiele osób ciężarówki przewożące drewno od razu kojarzy z makabryczną sceną z początku wielkiego hitu filmowego. Można powiedzieć, że kierowca w Stanach Zjednoczonych oszukał przeznaczenie.

wypadek jak z filmu

źródło zdjęcia: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.