Kolejna spektakularna akcja policji w Lublinie! Agresorzy bili przechodniów

kolejna spektakularna akcja policji

Kolejna spektakularna akcja policji w Lublinie! Agresorzy zaczepiali przechodniów pod Centrum Handlowym Plaza przy ulicy Lipowej. Jednego z nich zaatakowali i pobili. Wszystko działo się przed godziną 20:00 i na szczęście nie umknęło oku miejskiego monitoringu. Jego operator natychmiast powiadomił policję. Ta szybko zlokalizowała podejrzanych i dokonała zatrzymania. To była kolejna wzorowa akcja funkcjonariuszy z tamtego regionu.

Kolejna spektakularna akcja policji w Lublinie

Niedawno donosiliśmy o sytuacji, w której policjanci z Lublina musieli stawić czoła dwóm agresorom, wspieranych przez całą grupą obserwatorów. W jej trakcie, jeden z funkcjonariuszy został zaatakowany, jednakże bardzo szybko uporał się z napastnikiem. Mimo ogromnej presji tłumu i wielkiej dawki stresu, mundurowi spisali się na medal. Co więcej, całą sieć obiegło nagranie ze wspomnianej sytuacji. Zobaczyli je także przełożeni policjantów, którzy wystosowali wniosek o premię za skuteczne działanie. Tym razem Lublin znów dał o sobie znać, ale policjanci po raz kolejny wywiązali się ze swoich obowiązków wzorowo.

Podejrzani byli agresywni i stawiali opór w trakcie zatrzymania

Interwencja do łatwych – po raz kolejny zresztą – nie należała, jednakże przebiegła sprawnie i agresywni podejrzani zostali schwytani. Podczas zatrzymania obrażali nawet świadków zdarzenia. Portal lublin112.pl przytacza słowa Andrzeja Fijołka z Komendy Wojewódzkiej w Lublinie:

Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego oraz Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego z I komisariatu dokonali zatrzymania pięciu osób, które wspólnie i w porozumieniu dokonali pobicia mężczyzny. Dodatkowo u jednego z mężczyzn w trakcie przeszukania znaleziono haszysz.

Okazało się, że zatrzymanymi są: 4 mężczyzn w wieku 18, 19, 29 i 30 lat, oraz 17-latka. Pochodzą oni z Lublina, natomiast wspomniany 18-latek ze Świdnika. Natychmiast zostali przewiezieni na komisariat, gdzie trafili do cel. Po dochodzeniu policji, zatrzymani usłyszą zarzuty. 

kolejna spektakularna akcja policji

kolejna spektakularna akcja policji

ZOBACZ TAKŻE: POLICJA PACYFIKUJE PATOLOGIĘ W LUBLINIE! NAGRANIE ROBI FURORĘ!

źródło zdjęć: lublin112.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.