Katarzyna Żukiewicz ostro o Polakach – nazwała osoby noszące maseczki „ścierwem”

Katarzyna Żukiewicz nazwała

Katarzyna Żukiewicz ostro o Polakach! Nazwała osoby noszące maseczki „ścierwem”, a to tylko początek wiązanki, którą kobieta opublikowała w mediach społecznościowych. W swojej emocjonalnej wypowiedzi nawiązała również do beneficjentów 500 plus i… Hitlera. Filmik Katarzyny podbija internet i cieszy się sporą ilością niepochlebnych opinii. Musicie to zobaczyć!

Katarzyna Żukiewicz nazwała osoby noszące maseczki „ścierwem”

Na początku warto wspomnieć kim jest kobieta z nagrania, które staje się powoli hitem internetu. Katarzyna Żukiewicz to żona założyciela FutureNet, czyli piramidy finansowej związanej z kryptowalutami. Kobieta podczas jazdy samochodem nagrała emocjonalną wypowiedź o osobach noszących maseczki.

Muszę się w końcu wypowiedzieć, bo jeszcze się nie wypowiedziałam na temat waszych pier**olonych masek po**by je**ne. Łażą w tych maskach po**by, w aucie siedzi sku**ysyn w masce na ryju (…) Teraz byłam w sklepie i pi**a mi mówi, że mnie nie obsłuży, bo nie mam ku**a maski. Ja jej mówię, że nie założę maski i żeby zadzwoniła na policję. Ona mówi, że nie zadzwoni na policję. No to wyszłam, zbluzgałam ją i powiedziałam, że jest ścierwem pier**olonym, ku**a szmatą – opowiada Katarzyna.

To jednak nie koniec. W dalszej części przepełnionej wyzwiskami i wulgaryzmami wypowiedzi pojawiło się także nawiązanie do osób pobierających świadczenia z programu 500 plus. Żukiewicz mocno skrytykowała beneficjentów mówiąc, że powinni pieniądze zarabiać sami. Żeby tego było mało, kobieta odniosła się również do Hitlera, nazywając go „najmądrzejszym człowiekiem jaki żył”.  Ponadto Katarzyna zarzuca Polakom brak własnego zdania. Uważa, że ludzie zrobią absolutnie wszystko, co powiedzą im w telewizji. Zakomunikowała również, że największym wstydem i hańbą jest właśnie bycie Polakiem. 

Jakby wam kazali mordy g**m wycierać, to byście ją smarowali – dodała.

Co więcej, Katarzyna w sposób niezwykle wulgarny życzy śmierci każdej osobie noszącej maseczki. Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:


ZOBACZ TAKŻE: MROCZNA WIZJA JASNOWIDZA JACKOWSKIEGO NA DRUGĄ CZĘŚĆ 2020 ROKU

Dominik Tarczyński, który udostępnił filmik Żukowskiej zapowiedział złożenie zawiadomienie do prokuratury.

źródło: twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.