Jako 2-latka była najpiękniejszą Barbie. Nie uwierzycie, jak wygląda teraz! [FOTO]

2-letnia Barbie

Ira Brown urodziła się jako piękne i urocze dziecko. Rodzice dziewczynki postanowili wykorzystać jej urodę i wysłali zdjęcia 2-latki do agencji modelek. Dziewczynka w ekspresowym tempie zyskała sławę i rozgłos. Wówczas mówił o niej niemalże cały świat. Dziś ma 10 lat. Koniecznie zobaczcie, jak po latach prezentuje się mała Barbie. 

Ira Brown najmłodszą Barbie

Ira urodziła się w Ameryce i od pierwszych dni swojego życia skradła serce swoich rodziców. Dziewczynka była niezwykle urodziwa, a ponadto cechy jej wyglądu przypominały laleczkę Barbie. Rodzina wówczas 2-letniej Iry postanowiła wykorzystać jej potencjał. Wysłano zdjęcia dziecka do agencji modelek, a na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA URODZIŁA BLIŹNIAKI – WYTATUOWAŁA JEDNEGO Z NICH, ABY MÓC ICH ROZPONAĆ!

Jak się okazało, dziewczynka przed obiektywem i kamerą czuła się jak ryba w wodzie. Przykuwała wzrok swoją nietuzinkową urodą. Dziewczynka brała udział w wielu castingach i sesjach zdjęciowych, a pracujący z nią ludzie zachwycali się jej błękitnymi oczami, długimi, podkręconymi rzęsami i blond włosami. W odpowiedniej stylizacji wyglądała jak żywa Barbie.

Ira Brown

Oprócz zachwytów pojawiało się również wiele kontrowersji. Mnóstwo osób zarzucało rodzicom spełnianie swoich chorych ambicji własną córką. Ponadto dziewczynka wielokrotnie pozowała do zdjęć mając na sobie bardzo ciężki, postarzający i nienaturalny makijaż. Wielu nie podobało się również kręcenie włosów, używanie ogromnej ilości kosmetyków oraz narażanie dziecka na ewentualne traumy i niepotrzebny stres. Wiele słów krytyki pojawiło się również wtedy, kiedy na jaw wyszło, że mama Iry zabierała ją na solarium.

Jak się jednak okazuje, im dziewczynka stawała się starsza, tym mniejszą popularnością i zainteresowaniem się cieszyła. Dziewczynka Barbie ma dziś obecnie 10 lat i wygląda następująco:

Ira Brow w wieku 10 lat

Mimo, że kariera dziewczynki zwolniła, jej rodzice wciąż walczą o jej popularność i sławę. Założyli własnemu dziecku kanał w serwisie YouTube, a ponadto pragną, by spełniała się jako aktorka. Ira W 2017 roku zadebiutowała w filmie „What Sorrows May Come”, a następnie zagrała w „Education in Love”.

 

źródło: gazeta.pl, webniusy.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.