„Sorry, ale masz gorsze auto” – kobieta z BMW nie ustąpiła pierwszeństwa [WIDEO]

sorry ale masz gorsze auto

„Sorry, ale masz gorsze auto” – kobieta z BMW nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi właśnie z takiego powodu! W sieci na kilku kanałach w serwisie YouTube pojawiło się nagranie, które już teraz cieszy się ogromną popularnością. Internauci nie szczędzą jednak cierpkich słów w kierunku jego „bohaterki”. Prześmiewczo mówi się już nawet, że od teraz na polskich drogach powinny obowiązywać nowe przepisy. Mianowicie, pierwszeństwo powinna mieć osoba z „lepszym autem”. Materiał, który rozpalił internautów, zobaczycie w dalszej części tekstu.

„Sorry, ale masz gorsze auto” – kobieta z BMW nie ustąpiła pierwszeństwa, nagranie hitem polskiej sieci [WIDEO]

Jak dobrze wiadomo – zresztą nie od dziś – kultura polskich kierowców pozostawia wiele do życzenia. I choć nie jest to regułą, często zdarza się, że im lepszy samochód – tym trudniej o stosowanie się do znanych i ogólnie przyjętych przepisów. Potwierdzeniem postawionej z przymrużeniem oka tezy jest zachowanie kobiety, która stała się bohaterką popularnego w ostatnim czasie nagrania. Kierująca BMW nie ustąpiła bowiem pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi z prozaicznego powodu. Jej zdaniem, gorszy pojazd, który nadjeżdżał z przeciwka, powinien ustąpić jej miejsca bez względu na znaki drogowe.

Wszystko miało miejsce na tymczasowej drodze dojazdowej do osiedla. Mimo, iż pierwszy pojazd zgodnie ze znakami ustąpił nadjeżdżającemu, to kierująca BMW nie miała zamiaru zjeżdżać z drogi.

Dialog, który wywiązał się między nagrywającym a kierującą BMW, przejdzie do historii polskiego Internetu

Pomiędzy nagrywającym a kobietą, wywiązał się następujący dialog:

– No i co pani wyprawia, proszę pani?
– Ma pan duży problem żeby zjechać trochę?
– A pani widziała jaki tam jest znak?
– Nie, nie widziałam.
– A proszę się cofnąć.
– Ale ja nie będę jeździła po dołach. Sorry, masz gorsze auto.

Całe zajście można zobaczyć poniżej – nagranie udostępniono na kanale „Bandyta z kamerką”:

ZOBACZ TAKŻE: TO JEST GEST KAMILA GLIKA, O KTÓRY OBURZYLI SIĘ ANGLICY! WIADOMO, O KTÓRY DOKŁADNIE MOMENT CHODZI! JAK ROZWINIE SIĘ SYTUACJA?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.