Gdy przedawkujesz alkohol – kwiat polskiej młodzieży z Wrocławia [WIDEO]

gdy przedawkujesz alkohol

Gdy przedawkujesz alkohol – czyli kwiat polskiej młodzieży daje popis we Wrocławiu! Kamery monitoringu uchwyciły zachowanie mężczyzny, który najwyraźniej był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Najwyraźniej coś bardzo mu przeszkodziło. Wielce prawdopodobne, że kopniakiem chciał pokonać drzwi. Okazały się one jednak zbyt wymagającym rywalem. Krewki przechodzeń poległ, a opublikowane w sieci nagranie sprawiło, że stał się on pośmiewiskiem. Zobaczcie wideo!

Gdy przedawkujesz alkohol – kwiat polskiej młodzieży w nierównej walce we Wrocławiu

Sieć często obiegają nagrania osób pod wpływem alkoholu lub innych używek. Z perspektywy Polaków jednakże, najciekawsze są te z rodzimego podwórka. Właśnie jedno z nich na swoim kanale na YouTube opublikowało Radio Wrocław. Film nosi tytuł „Wyspa Słodowa”, co wskazuje na to, gdzie odbywała się cała akcja. Agresorowi prawdopodobnie nic się nie stało. Znacznie nie ucierpiało także otoczenie, a to z pewnością ze względu na stan, w jakim osoba widziana na filmie aktualnie się znajdowała. To trzeba po prostu zobaczyć:

Wyspa Słodowa a libacje alkoholowe

Wyspa Słodowa to bardzo popularne miejsce we Wrocławiu. Szczególnie uwielbiane jest przez młodzież i studentów. Niestety, zachwyceni jej funkcjonowaniem nie są okoliczni mieszkańcy. Dlaczego? Przykład widać powyżej. Jak dobrze wiadomo, alkohol, zwłaszcza nadużywany, sprawia, że ludzie wpadają na przedziwne pomysły. Wyspa słynie właśnie z tego, że jest świetnym miejscem na spożywanie alkoholu. Tym samym niejednokrotnie można tam oglądać takie obrazki, jak ten na filmie.

ZOBACZ TAKŻE: WYWIAD NA MARSZU RÓWNOŚCI WYMKNĄŁ SIĘ SPOD KONTROLI!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.