Dziewczynka śpiewa w bunkrze piosenkę z „Krainy lodu” – nagranie chwyta za serce! [WIDEO]

Dziewczynka śpiewa w bunkrze

Ukraińcy, którzy pozostali w kraju w dalszym ciągu ukrywają się w bunkrach. Mimo trudnej sytuacji próbują chociaż na chwilę umilić sobie czas. W sieci pojawiło się nagranie, na którymi widać, jak dziewczynka w bunkrze śpiewa piosenkę z filmu „Kraina lodu”. „Mam tę moc” w wykonaniu dziecka w takim miejscu chwyta za serce. 

Waleczni Ukraińcy

24 lutego rozpoczęła się agresja Rosji na Ukrainę. Mnóstwo kobiet z dziećmi oraz osoby starsze postanowili uciec przed wojną. Obywatele Ukrainy, którzy pozostali w kraju nieprzerwanie od kilku dni muszą ukrywać się w bunkrach czy metrze, by chronić swoje zdrowie i życie. Trzeba przyznać, że nasi wschodni sąsiedzi wykazują się nie tylko ogromną wolą walki, ale również odwagą.

Mimo trwania wojny, życie toczy się dalej. W bunkrach przychodzą na świat dzieci i zawierane są związki małżeńskie. W tym niebezpiecznym czasie każda chwila, która pozwala zapomnieć o tragicznych wydarzeniach mających miejsce na Ukrainie daje wyzwolenie i nadzieję na lepsze jutro.

ZOBACZ TAKŻE: GRUZIŃSKA WIZJONERKA PRZEPOWIEDZIAŁA WOJNĘ – ZDRADZIŁA CO CZEKA ROSJĘ I PUTINA!

W sieci pojawiają się kolejne nagrania obrazujące wydarzenia z Ukrainy. Dziewczynka śpiewająca w bunkrze piosenkę „Mam tę moc” z filmu „Kraina lodu” zachwyciła cały świat. Nagranie powstało i zostało opublikowane za zgodą matki.

„Obiecałam, że wiele osób go zobaczy! Amelia bardzo tego chciała. Pokazywałam ten filmik ludziom w różnych miastach Ukrainy, widzieli go obcokrajowcy w różnych częściach świata! Amelia, Twój śpiew nikogo nie pozostawił obojętnym! Patrzcie Rosjanie, przeciwko komu walczycie! Tylko tchórz może walczyć z pokojowymi obywatelami, odebrać dzieciństwo bezbronnym dzieciom! Nasze dzieci są oklaskiwane przez cały świat!” – napisała kobieta, która opublikowała nagranie w sieci.

Śpiewu dziewczynki możecie posłuchać poniżej:

Nie da się ukryć, że nagranie chwyta za serca, a internauci z całego świata tłumnie rozpoczęli komentowanie filmu. Na ten moment obejrzało go ponad 12 mln osób.

 

źródło: twitter.com, rmf24.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.