Gruzińska wizjonerka przewidziała wojnę – zdradziła, co czeka Putina. „Rosja przegra!”

Lela Kakulia

Liczni prorocy lata temu przewidywali nadciągającą wojnę. Jak się okazuje, wśród nich znalazła się również gruzińska wizjonerka Lela Kakulia, która we wrześniu 2008 roku mówiła o wojnie, którą przegra Rosja. „Wizerunek Rosji na świecie jest zerowy. Nikt im nie ufa, nikt nie chce współpracować z Rosją. Świat odwróci się od Rosji” – mówiła.

Gruzińska wizjonerka przewidziała wojnę

Lela Kakulia to gruzińska astrolożka i wizjonerka, która regularnie od lat dzieli się swoimi wizjami. Już w 2008 roku mówiła nie tylko o wojnie, ale również przyszłości Rosji i upadku Władimira Putina. Trzeba przyznać, że w obecnych czasach słowa Gruzinki nabierają nowego znaczenia.

„Świat nienawidzi Rosji. Że trzeba ją zdemontować i osłabić, wszyscy zdają sobie z tego sprawę i zaczynają się prawdziwe bitwy. Widzę, że Rosja tak zdenerwuje Europę, że surowe sankcje nie pozostaną niezauważone. Poczekajcie chwilę, a wszyscy to zobaczycie” – powiedziała Lela w 2008 roku.

ZOBACZ TAKŻE: NIEZIDENTYFIKOWANY POCISK WYSTRZELONY Z KOREI PÓŁNOCNEJ

Co więcej, gruzińska wizjonerka napisała, że „rosyjski cynizm, ironia, bezczelność” nie będzie trwać długo, a koniec zarówno Władimira Putina jak i całej Rosji jest nieunikniony.

Zaledwie rok później kobieta miała kolejne objawienie, którym również się podzieliła. Wizjonerka zapowiedziała, że Rosjanie wyjdą na ulice i będą krzyczeć hasła sprzeciwiające się Putinowi. Opowiedziała także o wielkim niepowodzeniu Federacji Rosyjskiej.

„Widzę wielkie wiece. Cała Rosja wychodzi z hasłami: „Precz z Putinem!”. Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla. To, co zasiejesz, to zbierasz. Więc widzę wielkie niepowodzenia w polityce rosyjskiej” – powiedziała Lela Kakulia w 2009 roku.

Jasnowidzka wspomniała również o swoim narodzie, który ma odzyskać swoje tereny. Co najciekawsze powiedziała, iż Rosja przegra wojnę, co następnie spowoduje wielkie zmiany na całym świecie.

„Powtarzam: widzę, że Rosja przegra! Przegra też na Kaukazie. Rosja nadal będzie musiała odstąpić gruzińskie terytoria. Nagle światowa polityka zmieni się tak radykalnie, że sami Rosjanie zrozumieją, że czas położyć kres bezczelności i grać bez łamania zasad. Taka polityka bardzo ich zawiodła i to wszystko stanie się bardziej widoczne w najbliższej przyszłości” – czytamy.

 

źródło: antyradio.pl, zdjęcie – Facebook Lela Kakulia

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.