Wyciekło przemówienie Elżbiety II napisane na wypadek wybuchu III wojny światowej – oto cytaty!

Królowa Elżbieta II

W sieci pojawiły się cytaty przemówienia, które królowa Elżbieta II przygotowała na wypadek wybuchu III wojny światowej. Co ciekawe, słowa te napisano w 1983 roku. Portal Honey Nine opublikował fragmenty. 

Przemówienie Elżbiety II na wypadek wybuchu III wojny światowej

O III wojnie światowej mówi się nie od dziś. Liczni wizjonerzy nieprzerwanie od lat informują, że światowy konflikt jest nieunikniony. Jak się okazuje, na te wydarzenia przygotowała się również królowa Elżbieta II, która dokładnie w 1983 roku przygotowała przemówienie na wypadek wybuchu wojny.

Portal Honey Nine opublikował fragmenty przemówienia. Czytamy:

„Nigdy nie zapomniałam smutku i dumy, które czułam, gdy z siostrą słuchałyśmy inspirujących słów mojego ojca w ten pamiętny dzień w 1939 roku. Ale niezależnie od tego, jakie grozy czyhają na nas wszystkich, cechy, które pomogły utrzymać naszą wolność w nienaruszonym stanie w tym smutnym stuleciu, staną się naszą siłą.”

ZOBACZ TAKŻE: DZIEWCZYNKA ZAŚPIEWAŁA W BUNKRZE PIOSENKĘ Z „KRAINY LODU” – WZRUSZAJĄCY FILM!

Królowa Elżbieta II w swoim przemówieniu wspomina również o nieżyjącym już mężu – księciu Filipie, z którym wspólnie wspiera osoby służące i broniące kraju. Czytamy również o synu Andrzeju, który „w tej chwili” jest na akcji razem ze swoją jednostką.

„Mój mąż i ja dzielimy z rodzinami na całym świecie strach, jaki odczuwamy wobec synów i córek, mężów i braci, którzy nas opuścili, aby służyć swojemu krajowi. Mój ukochany syn Andrzej jest w tej chwili w akcji ze swoją jednostką i nieustannie modlimy się o jego bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo wszystkich żołnierzy i kobiet w domu i za granicą” – czytamy.

Pomoc w potrzebie

W przemowie Elżbiety II napisanej na wypadek III wojny światowej znajdziemy również fragment, w którym królowa wydała apel do wszystkich, by pomagać samotnym i poszkodowanym.

„To nie żołnierzem z karabinem, ani nawet lotnik latający po niebie nad naszymi miastami i miasteczkami, jest wrogiem, tylko śmiercionośna siła nadużywanej technologii. Dlatego moje przesłanie do was jest prost: pomóż tym, którzy nie mogą sobie pomóc, daj pocieszenie samotnym i bezdomnym i pozwól swojej rodzinie stać się ogniskiem nadziei i życia dla tych, którzy jej potrzebują” – czytamy.

Myślicie, że wkrótce przemowa zostanie wygłoszona?

 

źródło: Honey Nine, Antyradio, zdjęcie – Instagram The Royal Family

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.