Dlaczego nie powinno się wozić szyb w windzie? To wideo to idealna odpowiedź!

dlaczego nie powinno się

Dlaczego nie powinno się wozić szyb w windzie? W sieci pojawiło się nagranie, które w idealny sposób obrazuje, jak nie powinno się obchodzić z delikatnym materiałem. Internauci zachodzą w głowę, co tak właściwie mieli na myśli mężczyźni, którzy zdecydowali się na taki krok. Jak łatwo się domyślić, cały plan zakończył się fiaskiem. Jak doszło wszystkiego doszło? Wideo, które można zobaczyć poniżej, wszystko wyjaśnia.

Dlaczego nie powinno się wozić szyb w windzie? Mężczyźni z nagrania mogą sobie pluć w brodę

Zdarzyło się wam kiedyś przewozić jakiś dziwny przedmiot windą? W wieżowcach zwykle jest to norma – jednakże bardzo często ludzie nie korzystają w tym celu z wind towarowych, a z osobowych. To sprawia, że te ulegają zniszczeniu, a wszystko ze względu na ich złą eksploatację. Jednak to, co zrobili dwaj mężczyźni z opisywanego dziś nagrania, przechodzi ludzkie pojęcie. Windą postanowili bowiem przewieźć… ogromną szybę. Jej rozmiary sprawiały, że ta wcale nie chciała się zmieścić w komorze windy. W tym samym momencie rozpoczęła się nerwowa walka z czasem, aby wszystko dobrze dopasować, nim zamkną się automatyczne drzwi. Jak łatwo przypuszczać, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

ZOBACZ TAKŻE: NOWA ZAPOMOGA DLA POLAKÓW? RZĄD CHCE FINANSOWAĆ WAKACJE SWOIM RODAKOM! JEST JEDNAK KILKA OBOWIĄZKÓW, KTÓRE NALEŻY SPEŁNIĆ, ABY MÓC OTRZYMAĆ EKSTRA TYSIĄC ZŁOTYCH! ZOBACZ WYTYCZNE!

Wideo nie pozostawia złudzeń – pomysł był kompletnie chybiony. Zobacz nagranie!

Oglądając poczynania mężczyzn, którzy pakują szybkę do windy, ręce – kolokwialnie mówiąc – opadają. Już na pierwszy rzut oka widać, że wszystko jest wręcz niemożliwe. Do próby jednak dochodzi, a kończy się ona w jedyny możliwy sposób.

Mimo, iż szyba wystaje z windy – jej drzwi nagle się zamykają. Choć szkło jeszcze nie pęka, winda rusza. Wtedy dochodzi do destrukcji, która jest dodatkowo bardzo niebezpieczna. A to dlatego, że w windzie wraz z szybą, znajdują się inne osoby. Ta na skutek pęknięcia, rozsypuje się na drobny mak, mogąc przy tym poważnie zranić mężczyzn.

Wideo można zobaczyć poniżej:

źródło: Liveleak