Wypadek młodej motocyklistki widziany jej oczami. Brawura, prędkość i… otarcia [WIDEO]

wypadek młodej motocyklistki

Wypadek młodej motocyklistki widziany jej oczami! W sieci pojawiło się bardzo interesujące i poruszające wideo, prezentujące skutki brawurowej jazdy na jednośladzie. Niestety, zbyt duża prędkość sprawiła, że młoda dziewczyna nie zapanowała nad bardzo mocną maszyną. I choć wszystko wyglądało dramatycznie, ostatecznie tak naprawdę kończyło się na kilku otarciach. Wideo prezentujące całe zajście może być dobrą lekcją dla wszystkich kierujących – zarówno samochodami, jak i motocyklami. Wszystko można zobaczyć poniżej!

Wypadek młodej motocyklistki widziany jej oczami. Ogromna prędkość, chwila zawahania i dramat gwarantowany

Sezon na motocykle w pełni. Sprzyja temu ładna pogoda, którą w ostatnich dniach obserwujemy w naszym kraju. Podobnie jest też w innych zakątkach świata, gdzie użytkownicy jednośladów już na dobre zbudzili się do życia. Niestety, wśród nich znajdują się osoby nieodpowiedzialne, które notorycznie naginają przepisy i przesadzają z prędkością. Często skutkuje to bardzo poważnymi wypadkami, w których i tak najbardziej narażeni są właśnie kierujący motocyklami. Nie inaczej było i w przypadku sytuacji z nagrania, którą dziś omówimy. Do wypadku doszło przy bardzo dużej prędkości, jednak co ciekawe – siedząca za starami motoru kobieta, na szczęście nie doznała bardzo poważnych obrażeń.

ZOBACZ TAKŻE: DLACZEGO NIE POWINNO SIĘ WOZIĆ SZYB WINDĄ? CI FACECI ZAPAMIĘTAJĄ TO NA BARDZO DŁUGO! ZOBACZ NAGRANIE Z NIEUDANEGO TRANSPORTU!

Wszystko wyglądało niezwykle poważnie, ale kierująca szczęśliwie nie odniosła poważnych obrażeń. Zobacz wideo!

Nagranie rozpoczyna się w momencie, gdy kierująca ściga się z białym pojazdem – a przynajmniej takie wrażenie można odnieść, oglądając wideo. Gołym okiem widać, że prędkość jest znacznie wyższa od dopuszczalnej. Nagle dochodzi do utraty kontroli nad jednośladem, co skutkuje groźnie wyglądającą wywrotką. Kobieta przez kilkadziesiąt metrów sunęła po asfalcie, to samo tyczyło się także jej maszyny.

Całe zajście można zobaczyć poniżej:

Skąd wiadomo natomiast, że kobieta nie odniosła bardzo poważnych obrażeń? Portal liveleak.com, który opublikował nagranie z wypadku, dodał także wideo pokazujące poszkodowaną już po całym zajściu. Poza kilkoma otarciami o stłuczeniami, wygląda na to, że nie stało się jej nic poważniejszego.

źródło: Liveleak.com