Nowy film braci Sekielskich już w sieci! Gdzie obejrzeć „Zabawę w chowanego”?

nowy film braci sekielskich

Nowy film braci Sekielskich już w sieci! „Zabawa w chowanego” to niejaka kontynuacja wstrząsającego dokumentu z zeszłego roku, który znaleźć można pod tytułem „Tylko nie mów nikomu”. Premiera filmu miała miejsce w zeszłą sobotę o godzinie 10:00. Co ważne, film można obejrzeć bezpłatnie i już teraz można spodziewać się podobnego zainteresowania, jak było to właśnie przed rokiem. O co oparto tegoroczne dzieło braci Sekielskich i czy ponownie wstrząśnie ono polskim duchowieństwem? Gdzie dokładnie można obejrzeć dokument? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej!

Nowy film braci Sekielskich już w sieci!

„Zabawa w chowanego” to najnowszy film braci Sekielskich, którzy z przytupem na polską scenę weszli już przed rokiem, prezentując widzom za darmo film pod tytułem „Tylko nie mów nikomu”. Jego głównym wątkiem była sprawa pedofilii w polskim Kościele, która wstrząsnęła całym społeczeństwem. Wtedy też film oraz jego twórcy zgarnęli całą masę nagród, w tym między innymi nagrodę Grand Press czy Nagrodę Pióra Nadziei. Jak łatwo się domyślić, nowe dzieło Sekielskich dotyczy tej samej tematyki i jest czymś na kształt kontynuacji historii przedstawionej przed rokiem. Premiera „Zabawy w chowanego” początkowo miała mieć miejsce już 28 marca, jednak plany twórców pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Film jednak ostatecznie ujrzał światło dzienne w sobotę 16 kwietnia. Co ważne, w całości sfinansowano go z pieniędzy zebranych w publicznej zbiórce.

ZOBACZ TAKŻE: POLACY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA TAK ZWANE „TYSIĄC PLUS”? SZYKUJE SIĘ NOWA ZAPOMOGA OD PAŃSTWA. JEJ ZADANIEM JEST RATOWANIE POLSKIEJ GOSPODARKI I WSPARCIE KRAJOWEJ TURYSTYKI. KTO MOŻE LICZYĆ NA ZASTRZYK PIENIĘDZY OD RZĄDU?

Gdzie można zobaczyć „Zabawę w chowanego?”

„Zabawa w chowanego” w sobotę 16 kwietnia pojawiła się w serwisie YouTube – podobnie zresztą jak pierwszy film braci Sekielskich. Widzowie rzecz jasna, podobnie jak „Tylko nie mów nikomu”, mogą obejrzeć go za darmo. Co ciekawe, „Zabawę w chowanego” można zobaczyć także w serwisie cda.pl.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.