Dramat w lesie przy granicy. PCPM: nie żyje roczne dziecko

dramat w lesie przy granicy

Dramat w lesie przy granicy. Jak podaje portal RMF24.pl, powołując się na PCPM – zmarło tam roczne dziecko. Wszystko miało wydarzyć się przy granicy Polski i Białorusi. Ratownicy Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej poinformowali, że chodzi o roczne dziecko migrantów. To właśnie jego rodzice o tragedii powiadomili ratowników, gdy ci udzielali im niezbędnej pomocy.

Dramat w lesie przy granicy. Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej: zmarło roczne dziecko

Dramatyczne doniesienia docierają z regionu przy granicy Polski i Białorusi. Jak donosi RMF24.pl, powołując się na PCPM – w lesie zmarło roczne dziecko. Jego rodzicami byli migranci. Ratownicy o tragedii dowiedzieli się w momencie, gdy udzielali niezbędnej pomocy medycznej migrantom. Cała sytuacja została dokładnie zrelacjonowana na Twitterze Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Ratownicy opisują, że trójka osób, którym była niesiona pomoc – w lesie przebywała już od 1,5 miesiąca.

Młody mężczyzna, do którego dotarli ratownicy, skarżył się na szereg dolegliwości (wymienia się silne bóle podbrzusza, odwodnienie i wygłodzenie). Właśnie z nim przebywało też małżeństwo z Syrii. To ich dziecko miało umrzeć w lesie. Oni także byli jednak ranni.

ZOBACZ TAKŻE: POGRZEB KAMILA DURCZOKA – RODZINA WYDAŁA ZDECYDOWANE OŚWIADCZENIE. TEGO BLISCY DZIENNIKARZA NIE ŻYCZĄ SOBIE PODCZAS UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWYCH

Rodzice dziecka ranni. Przetransportowano ich do szpitala

Medycy opisują, że rodzice zmarłego dziecka byli ranni. Kobieta miała ranę kłutą podudzia, natomiast mężczyzna ranę szarpaną ręki. Zarówno małżeństwo, jak i przebywający z nimi mężczyzna, trafili do szpitala.

źródło: Twitter, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.