Pracowniczka Biedronki pokazała prezenty od firmy na święta – szok! [WIDEO]

Pracowniczka Biedronki

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, spore wydatki. Niektóre zakłady pracy zapewniają swoim pracownikom dodatki do pensji, inni zaś stawiają na prezenty. Pracowniczka Biedronki za pośrednictwem TikToka pokazała, jakie prezenty świąteczne otrzymała z pracy. Internauci są zachwyceni!

Prezenty na święta od pracodawcy

Za niewiele ponad 2 tygodnie rozpoczną się święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas, na który zapewne wielu z was czeka z niecierpliwością. To czas spotkań z rodziną, bliskimi, ale również okres, kiedy otrzymujemy i wręczamy prezenty. Wiele firm decyduje się obdarowywać również swoich pracowników. Czasem są to premie świąteczne, prezenty, a niektórzy myślą nawet o pociechach swoich pracowników.

Warto również wspomnieć, że w wielu zakładach pracy wynagrodzenia jak i poziom traktowania pracowników zdecydowanie się podwyższył. Niegdyś śmiano się z pracowników marketów, a wiele dzieci straszono, że przez brak nauki będą pracować m.in. na kasie w Biedronce. Na szczęście ten niechlubny trend powoli znika, a pracownicy mogą pochwalić się coraz godniejszymi warunkami.

ZOBACZ TAKŻE: KASY SAMOOBSŁUGOWIE W BIEDRONCE MAJĄ WIELE UKRYTYCH FUNKCJI – NIEKTÓRE Z NICH POZWALAJĄ ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE

Podarunki od Biedronki

Pewna pracownica Biedronki za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, na jakie prezenty i dodatki mogą liczyć zatrudnieni. Okazuje się, że profitów jest całkiem sporo. Kobieta otrzymała premię w wysokości 1000 zł, a także bony na zakupy w Biedronce. Ponadto dzieci pani Kasi również otrzymały podarunki. Jeden z chłopców w paczce znalazł mnóstwo słodyczy, grę karcianą, a także słuchawki, natomiast młodszy – również słodkości oraz gry edukacyjne. Filmy z odpakowania prezentów, a także z informacjami o świątecznych dodatkach pojawiły się na TikToku. Zobaczcie sami!

@crazymommy27super !!❤️😁cudowny prezent na święta 🐞💪dziękuję ❤️✨##dc ##teambiedronka ##biedroneczka ##przent ##premia ##niespodzianka

♬ Dance with Me Tonight – Olly Murs

@crazymommy27czas na paczkę dla Dawida od Biedronki 🐞🎁😍##paczkaniespodzianka ##paczka ##paczkaświąteczna ##biedronka

♬ Jingle Bell Rock – Bobby Helms

 

źródło: tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.