CDA przejmuje Kapitana Bombę od 4Fun Media

CDA przejmuje Kapitana Bombę od 4Fun Media. Spółki CDA S.A. i 4Fun Media S.A. zawarły umowę na mocy której CDA przejęła  autorskie prawa majątkowe do wszystkich wyprodukowanych do tej pory animowanych filmów „Kapitan Bomba”, „Laserowy gniew dzidy” oraz „Kaliber 200 Volt”.

CDA przejmuje Kapitana Bombę!

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że drugi sezon „Porucznika Kabury” obejrzymy już w tym miesiącu. Za produkcję popularnego serialu odpowiedzialne jest studio filmowe SPInka, natomiast reżyserem i autorem scenariusza jest Bartosz Walaszek. Dlaczego osiągnął takie wyniki? Przede wszystkim za sarkastyczny i dość kontrowersyjny humor. Obejrzycie go niezmiennie w serwisie CDA. Poniżej możecie sprawdzić zapowiedź, .

 

 

ZOBACZ TAKŻE: CDA PREMIUM – CO WAM DAJE, OFERTA

Dla fanów seriali mamy kolejną dobrą wiadomość, gdyż CDA przejmuje Kapitana Bombę od 4Fun Media. 

Umowa między firmami zakłada pełne przejęcie przez CDA S.A. wszystkich dotychczas wyprodukowanych dla 4Fun Media S.A. odcinków Kapitana Bomby (sezony od 1 do 9, łącznie 164 epizody), Laserowego gniewu dzidy (10 epizodów), dwóch pełnometrażowych produkcji Kutapokalipsa i Zemsta Faraona, a także 18 epizodów serialu Kaliber 200 Volt.

Kapitan Bomba gdzie obejrzeć online?

Wszystkie przejęte przez CDA S.A. produkcje będą nadal ogólnodostępne na CDA.pl oraz w serwisie You Tube. Natomiast tylko dla subskrybentów płatnego kanału CDA Premium dostępne będą wersje bez cenzury oraz w lepszej jakości. 

Przejęcie serialu przez portal CDA skomentował Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług:

Kapitan Bomba ma wielu oddanych fanów, to niemal klasyka w dorobku Bartka Walaszka. Społeczność skupiona wokół tych produkcji jest bardzo silna i liczna, a my chcemy ją jeszcze rozwijać. Chcemy w projekt tchnąć nowe życie i przejęcie praw od 4Fun Media to pierwszy krok w tym kierunku

Kapitan Bomba to polski animowany serial komediowy będący parodią filmów science fiction, którego twórcą jest Bartosz Walaszek. Pierwsze odcinki pojawiły się w stacji 4fun.tv w 2007 roku. Absurdalny humor i mnóstwo wulgaryzmów stały się znakiem charakterystycznym produkcji, która w bardzo krótkim czasie zyskała olbrzymią rzeszę fanów. 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.