CDA Premium – ile kosztuje? Co nam daje? Opis oferty

Nowości w CDA

Z portalu CDA korzystają tysiące użytkowników. Jest jednak wielu, którzy nie do końca wiedzą na czym polega pakiet CDA Premium. Ile kosztuje? Co nam daje? Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, które oferuje nam płatny pakiet.

CDA Premium – co daje?

CDA premium wychodzi naprzeciw swoim użytkownikom, oferując im wysokiej jakości zawartość w zamian za wykupienie miesięcznej subskrypcji. Jest to coś na wzór popularnego Netflixa – jednak tańsze i polskie. Decydując się na wykupienie pakietu CDA Premium otrzymujemy wiele korzyści. Wśród nich między innymi:

  • Dostęp do ogromnej bazy świetnych filmów, które nie są dostępne dla innych, darmowych użytkowników (za przykład może posłużyć niezwykle popularny, budzący skrajne emocje film Botoks w reżyserii Patryka Vegi, który miał obnażyć uchybienia w systemie polskiej służby zdrowia. W bazie jest także między innymi bardzo głośny film pokazujący perypetie służby więziennej – Konwój w reżyserii Macieja Żaka. Imponuje on swoją obsadą (Robert Więckiewicz, Janusz Gajos). Poza polskimi produkcjami, są też oczywiście filmy zagraniczne: na przykład głośny horror Ghostland czy kultowe Trzy metry nad niebem.
  • Brak reklam – a więc droga, którą idzie większość serwisów oferująca płatne usługi. Denerwujące i momentami uciążliwe reklamy znikają wtedy raz na zawsze. Podobną praktykę zastosował ostatnio YouTube, wprowadzając w swoja ofertę usługi Premium.
  • Priorytetowy transfer – długie buforowanie się filmów? Nie w pakiecie premium! Dzięki zakupowi płatnej subskrypcji na pewno nie nadarzy się sytuacja, gdy film będzie przerywany ładowaniem się zawartości. Nie ma w końcu nic bardziej irytującego.
  • 14 dni darmowego testu! Nie jesteś pewny, czy CDA Premium spełni twoje oczekiwania? Bądź spokojny! Serwis daje możliwość dwutygodniowego testu – co istotne, jest on bezpłatny!
  • Z zakupionego pakietu można korzystać jednocześnie aż na 3 różnych urządzeniach! To także istotna i bardzo ciekawa opcja, dająca wiele profitów.
  • Umowa nie jest wiążąca! Z usługi można w każdej chwili zrezygnować, co jest bardzo łatwe i nie przysparza żadnych problemów ani dodatkowych, ukrytych kosztów. Wszystko jest legalne!

cda premium ile kosztuje

CDA Premium – ile kosztuje?

Ile zatem tak właściwie kosztuje CDA Premium? Okazuje się, że cena naprawdę nie jest wysoka i konkuruje z innymi tego typu serwisami. Miesięczna opłata za pakiet Premium wynosi 19,99 złotych. To mniej więcej 66 groszy dziennie za okres jednego miesiąca.

Filmy dostępne są w bardzo dobrej jakości, z lektorem, napisami a czasami z dubbingiem – głównie w przypadkach produkcji animowanych. Korzystanie z pakietu CDA Premium jest jednoznaczne ze wspieraniem legalnych dystrybutorów i producentów.

źródło zdjęcia: whatnext.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.