Bethany nie goli się od 3 lat – jej działalność w sieci budzi ogromne kontrowersje!

Bethany nie goli się od 3 lat

Bethany Burgoyne boryka się z nadmiernym owłosieniem. To skutek zespołu policystycznych jajników, na który cierpi. Kobieta postanowiła jednak nie walczyć z naturą i nie goli się od 3 lat. Swoim ciałem chwali się w sieci, publikując odważne zdjęcia, często w skąpych ubraniach. Namawia również innych, aby zaakceptowali swój wygląd. Poznajcie jej historię!

Nie goli się od 3 lat

Bethany będąc nastolatką zauważyła, że na jej ciele znajduje się mnóstwo ciemnych i długich włosków. Mimo, że jest to całkowicie naturalne, jej wygląd nieco różnił się od jej koleżanek, a owłosienie było zdecydowanie bardziej widoczne. Kiedy tylko podrosła rozpoczęła nierówną walkę z własnym ciałem. Goliła się i depilowała, jednak pielęgnacja i zachowanie gładkiej skóry wymagało dużo poświęcania, czasu i oczywiście pieniędzy. Po czasie kobieta udała się do lekarza, który postawił diagnozę – zespół policystycznych jajników. To zaburzenie hormonalne, z którym boryka się mnóstwo kobiet na całym świecie. Jednym ze skutków jest właśnie nadmierne owłosienie.

ZOBACZ TAKŻE: PRZESZEDŁ 18 OPERACJI PLASTYCZNYCH – TERAZ JEST TRANSRASOWĄ OSOBĄ NIEBINARNĄ [WIDEO]

Kiedy Bethany Burgoyne znalazła przyczynę swojego wyglądu, postanowiła zaakceptować się taką, jaką jest. W efekcie w 2018 roku pożegnała się z maszynkami do golenia i depilatorem. Kobieta nie goli się już od 3 lat. Co więcej, aktywnie działa w mediach społecznościowych eksponując swoje ciało nawet w skąpych strojach. Namawia innych, aby pokochali siebie i swoje mankamenty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bethany 💋 Bx Sassy (@bxsassy)

W ostatnich latach ruch bodypositive zdecydowanie przybrał na popularności. Jest to ruch społeczny polegający na akceptowaniu swojego ciała i szerzący świadomość o ludzkim ciele. Jego założeniem jest pozytywne podejście do własnego wyglądu. Jedną z ich wyznawczyń zdecydowanie jest 30-letnia Bethany.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bethany 💋 Bx Sassy (@bxsassy)

Nie mniej jednak kontrowersyjne zdjęcia 30-latki budzą sporo emocji. W mediach społecznościowych znajdziemy wiele nieprzychylnych komentarzy związanych właśnie z jej wyglądem.

Co o tym myślicie?

 

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.