Przeszedł 18 operacji plastycznych – teraz jest transrasową osobą niebinarną [WIDEO]

oli london 18 operacji plastycznych

Popularny influencer, znany w sieci pod pseudonimem Oli London przeszedł aż 18 operacji plastycznych. Wszystko, aby stać się sobowtórem Parka Ji-mina – członka koreańskiego boysbandu BTS. 

Oli London przeszedł 18 operacji plastycznych

29-letni Brytyjczyk funkcjonujący pod pseudonimem Oli London to cieszący się ogromną popularnością influencer. Swego czasu mieszkał w Korei, gdzie pokochał tamtejszą kulturę i muzykę. Zachwycił się również zespołem BTS, a w szczególności Parkiem Ji-minem, do którego postanowił się upodobnić. W związku z tym zdecydował się na szereg operacji plastycznych, po których ogłosił, że identyfikuje się jako Koreańczyk i osoba niebinarna.

Jimin jest moim największym idolem. Jestem pewien, że będzie dumny, że teraz wyglądam dokładnie tak jak on. Mam jego oczy. W końcu mam koreańskie oczy Jimina i są takie piękne. Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego wyglądu i nie mogę się doczekać, kiedy zniknie cały obrzęk – powiedział Oli.

29-latek ma za sobą lifting twarzy, lifting brwi, skroni, operację oczu i procedurę nadawania nowego kształtu szczęce i zębom.

ZOBACZ TAKŻE: „ŻYWA BARBIE” MA KOLEJNE PROBLEMY ZE ZDROWIEMY. MIMO TO CHCE BYĆ POSIADACZKĄ NAJWIĘKSZYCH UST NA ŚWIECIE. LEKARZE DRŻĄ O JEJ ŻYCIE!

Oli w jednym ze swoich filmów przyznał, że od dłuższego czasu miewał problemy ze swoją tożsamością. Nie wiedział kim jest, jednak teraz, po wielu latach zdecydował się na zmianę rasy. Jego wyznanie nie spodobało się Koreańczykom, którzy stwierdzili, że żadna operacja nie sprawi, iż zmieni się jego pochodzenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Oli London🇬🇧🇰🇷 (@londonoli)

Warto również wspomnieć, że do wzrostu popularności 29-latka przyczynił się jego ślub z… kartonową maską z podobizną Parka Ji-mina. Ceremonię poprowadził mężczyzna w stroju Elvisa Presleya.

 

źródło: instagram.com, twitter.com, nczas.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.