Aktywiści LGBT udają psy i „szczekają” na działaczy prawicy [WIDEO]

Aktywiści LGBT udają psy

Niepokojące nagranie ukazało się w sieci. Aktywiści LGBT udają psy – szczekają, warczą i wyją na działaczy Krucjaty Młodych, którzy grając na dudach, zbierali podpisy pod projektem ustawy StopLGBT. Całe zdarzenie wygląda dosyć niepokojąco, zobaczcie sami!

Aktywiści LGBT udają psy i szczekają na działaczy prawicy

Do nietypowej sytuacji doszło w Warszawie przy metrze Centrum. Dokładnie w tym miejscu wolontariusze z Krucjaty Młodych grali na dudach i zbierali podpisy pod projektem ustawy Stop LGBT. Na przeciwko nich protestowała natomiast grupa o skrajnie różnych poglądach. Zwolennicy lewicy usilnie chcieli przeszkodzić zbierającym podpisy i głośno krzyczeli. Kiedy nie przyniosło to żadnego skutku, postanowili szczekać, ujadać i wyć. Nagranie z tej sytuacji opublikował na swoim Twitterze radny Dariusz Matecki.

Komentarz kolegi: Jakby mi ktoś kiedyś powiedział że idąc Warszawą spotkam ludzi ze sztandarami grających na dudach a inni ludzie będą na nich szczekać to nie uwierzyłbym, i nawet oglądając to nagranie dalej nie wierzę – skomentował Dariusz Matecki na Twitterze.

 

ZOBACZ TAKŻE: ZASKAKUJĄCA PROMUJĄCA LGBT – BURGER KING CAŁUJE MCDONALDA

Atak na furgonetkę Fundacji Pro

To nie jedyna niepokojąca sytuacja z udziałem aktywistów LGBT, która miała miejsce w ostatnim czasie. Okazuje się, że protestująca kobieta postanowiła zniszczyć furgonetkę należącą do Fundacji Pro. Widniały na niej napisy sprzeciwiające się pedofilii. Kierowca w obronie postanowił użyć wobec kobiety gazu pieprzowego. Działaczka postanowiła podzielić się swoją historią w mediach społecznościowych i wyżaliła się, że środek w postaci gazu nie powinien zostać zastosowany przeciwko niej.

źródło: twitter.com, wsensie.pl, wpolityce.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.