68-letnia aktorka jest w ciąży z 31-letnim partnerem – internauci nie kryją oburzenia i obaw!

68-letnia aktorka jest w ciąży

68-letnia aktorka pochodząca z Meksyku poinformowała, że wraz ze swoim 31-letnim partnerem spodziewają się dziecka. Informacja ta wzbudziła skrajne emocje. O ile późne macierzyństwo jest w pełni akceptowalne przez społeczeństwo, tak prawie 70. letnia mama spotkała się z nieprzychylnymi opiniami.

Kim jest Lyn May?

Lyn May, a tak właściwie Lilia Mendiola de Chi to znana meksykańska aktorka, która swoją karierę rozpoczęła w latach 70. jako tancerka w kabarecie El Zoorro. Wówczas uchodziła za jedną z najpiękniejszych kobiet w kraju, a jej kariera szybko nabrała tempa. Gwiazda wystąpiła w kilkudziesięciu hiszpańskojęzycznych produkcjach i może pochwalić się licznymi osiągnięciami oraz bogatą filmografią.

Swoją rozpoznawalność zawdzięcza nie tylko aktorstwu, ale również licznym skandalom, w których brała udział. Media wielokrotnie rozpisywały się na temat jej romansów z politykami i innymi znanymi osobistościami. Lyn May słynęła ze swojej niezwykłej urody, którą za wszelką cenę chciała zachować. Liczne operacje plastyczne sprawiły jednak, że stała się ich ofiarą. Ponadto aktorce zamiast preparatu odmładzającego podano… oliwkę dla dzieci, co skończyło się opłakanymi efektami.

ZOBACZ TAKŻE: WRÓŻKA AIDA PRZEPOWIEDZIAŁA PRZYSZŁOŚĆ, JAKA CZEKA NAS PO ZAKOŃCZENIU PANDEMII KORONAWIRUSA!

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lyn May (@lyn_may_)

68-letnia aktorka jest w ciąży

Mimo wszystko Lyn May zawalczyła o swoje szczęście i miłość. Związała się z młodszym o 37 lat mężczyzną – muzykiem Markosem D1. 31-latek oprócz tworzenia muzyki prowadzi własną firmę i jest właścicielem marki kosmetycznej. Jak się okazuje, para wkrótce doczeka się pierwszego dziecka! O wszystkim poinformowała Lyn May za pośrednictwem swojego Instagrama, publikując serię zdjęć z partnerem. W poście czytamy:

Z radością ogłaszam, że jestem w 3 miesiącu i @markosd1official bardzo się cieszy, że zostanę tatą.

W sieci zawrzało! O ile późne macierzyństwo nie jest czymś zadziwiającym w tych czasach, tak bycie mamą mając blisko 70 lat budzi spore kontrowersje. Pod postem pojawiły się zagorzałe dyskusje internautów. Wiele osób nie szczędziło krytyki. Po licznych nieprzychylnych komentarzach aktorka zdecydowała się zablokować możliwość komentowania postu.

Co o tym myślicie?

 

źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.