24-latek poślubił swoją 81-letnią… kuzynkę! Ich relacja ma drugie dno

24-latek poślubił 81-latkę

24-latek z Ukrainy zdecydował się na odważny krok. Poślubił swoją 81-letnią kuzynkę i to nie bez przyczyny. Osoby z ich otoczenia donoszą, że pary wcale nie łączy szczere uczucie. Ich związek również nie wynika z chęci odziedziczenia majątku. Okazuje się, że 24-latek obmyślił sprytny plan.

Różnica wieku w związku

Nie da się ukryć, że spora różnica wieku w związku niekiedy budzi podejrzenia i spore kontrowersje. Niektórzy myślą, że tego typu związki wynikają z chęci odziedziczenia majątku czy przejęcia innego rodzaju dóbr. Dodatkowe emocje pojawiają się wtedy, gdy oprócz różnicy wieku w związku, w grę wchodzi pokrewieństwo. Warto podkreślić, że kazirodztwo w wielu krajach jest nielegalne.

Połączenie różnicy wieku i dodatkowo więzów krwi między małżonkami miało miejsce za naszą wschodnią granicą, a konkretnie na Ukrainie. To właśnie tam 24-latek poślubił swoją 81-letnią kuzynkę. Zrobił to z premedytacją, aby osiągnąć pewien cel. Koniecznie poznajcie ich historię!

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA POŚLUBIŁ WŁASNĄ CÓRKĘ – OBOJE WIEDZIELI, ŻE SĄ RODZINĄ! ZOSTALI SKAZANI

24-latek poślubił 81-latkę

24-letni Aleksander zdecydował się na ślub ze swoją daleką kuzynką. Kobieta ma 81 lat, a więc dzieli ich spora różnica wieku. Początkowo myślano, że mężczyzna związał się z kuzynką, aby otrzymać spadek, jednak ta żyje skromnie i nie posiada za dużego majątku.

Z relacji sąsiadów wynika, że mężczyzna nie odwiedza zbyt często swojej żony. Pojawia się u niej tylko wtedy, kiedy w okolicy swoje czynności sprawuje zarząd komisji rekrutacyjnej do wojska. Jak się okazuje, 24-latek chciał uniknąć obowiązkowej służby wojskowej, dlatego postanowił ożenić się z 81-latką. Ze względu na jej podeszły wiek oraz stan zdrowia, Aleksander tłumaczy się, że nie może odbyć służby, ponieważ musi opiekować się swoją starszą żoną. Jakby nie patrzeć, argument ten ciężko podważyć, a co za tym idzie, 24-latkowi udaje się uniknąć obowiązkowej służby wojskowej.

 

źródło: popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.