Mężczyzna wziął ślub z własną córką – oboje wiedzieli, że są rodziną!

Wziął ślub z własną córką

Szokujące doniesienia płyną do nas zza oceanu. To właśnie w Stanach Zjednoczonych ojciec wziął ślub z własną córką. Mężczyzna poznał dziecko, gdy ta miała 17 lat. Z relacji wynika, że od samego początku czuli do siebie silną więź. Sprawę nagłośniła była partnerka mężczyzny, która poinformowała o wszystkim policję. Kochankowie po czasie usłyszeli wyrok.

Mężczyzna wziął ślub z własną córką

Travis Fieldgrove niegdyś tworzył udany związek z kobietą, z którą doczekał się córki. W 2000 roku, kiedy na świat przyszło ich dziecko, mężczyzna postanowił odejść od rodziny. Dopiero po 17 latach po raz pierwszy spotkał się z własną córką – Samanthą. Z relacji wynika, że mieli oni poczuć do siebie silną więź i pożądanie.

ZOBACZ TAKŻE: NOWY PROJEKT W SEJMIE – DOŻYWOCIE ZA ABORCJĘ, NAWET GDY POCZĘCIE JEST WYNIKIEM GWAŁTU?

Wkrótce Travis i Samantha zaczęli się spotykać, jednak ich relacja nie wyglądała jak ojca i córki, a partnerów. Żeby tego było mało, swoim szczęściem i miłością chwalili się za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie regularnie publikowali wspólne zdjęcia.

Warto zaznaczyć, że kochankowie doskonale wiedzieli, że łączą ich więzy krwi. Samantha sama przyznała, że wraz ze swoją siostrą założyły się, której z nich jako pierwszej uda się związać z Travisem.

Ojciec poślubił córkę

Travis i Samantha zdecydowali się pobrać. Wówczas w sprawę postanowiła zaangażować się była partnerka mężczyzny, która sprzeciwiała się całej sytuacji. Nie mogła znieść faktu, że jej były partner wziął ślub z własną córką. W związku z tym zgłosiła sprawę na policję, a jej finał miał miejsce w sądzie.

Ostatecznie ojciec i córka zostali oskarżeni o kazirodztwo. Początkowo mężczyzna nie przyznawał się do postawionych zarzutów tłumacząc, że Samantha miała inne nazwisko. Dopiero badania DNA potwierdziły, że jest ojcem własnej żony. Wówczas oboje przyznali się do winy. Travis został skazany na 2 lata więzienia i otrzymał zakaz zbliżania się do Samanthy, natomiast jego córka usłyszała wyrok 9 miesięcy w zawieszeniu.

 

źródło: o2.pl, facebook.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.