Szokujące nagrania z okolic granicy Polski i Białorusi! Będzie szturm?! [WIDEO]

fatalne doniesienia

Szokujące nagrania z okolic granicy Polski i Białorusi! Wszystko wskazuje na to, że niebawem może dojść do szturmu. W stronę polskiej granicy w Kuźnicy, zmierza nawet kilka tysięcy migrantów. W sieci pojawiły się dramatyczne nagrania, pokazujące powagę sytuacji. Są też wypowiedzi polskiej strony. Zaplanowano także spotkanie kryzysowe, w którym udział wezmą premier Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński, Mariusz Błaszczak i Mariusz Kamiński. Poniżej znajdziecie materiały wideo, o których mowa.

Szokujące nagrania z okolic granicy Polski i Białorusi! Będzie szturm?! [WIDEO]

Niebywale niepokojące, a wręcz szokujące nagrania pojawiły się w sieci. Pochodzą one z okolic granicy Polski i Białorusi. Widać na nich grupę kilku tysięcy migrantów, która zmierza w stronę Polski. Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn, w mediach społecznościowych napisał wprost:

Rozpoczęła się właśnie największa do tej pory próba masowego siłowego wejścia na teren Polski.

ZOBACZ TAKŻE: HORROR W KATOWICACH. POJAWIŁY SIĘ NOWE INFORMACJE O KIEROWCY AUTOBUSU, POD KTÓREGO KOŁAMI ZGINĘŁA 19-LATKA

Sytuacja monitorowana od kilku dni, Polska przygotowana na każdy scenariusz

Od samego rana tematem numer jeden w mediach społecznościowych jest sytuacja na polsko-białoruskiej granicy, w której kierunku zmierzają tysiące migrantów. Na Twitterze Mariusz Kamiński skomentował to w sposób następujący:

Monitorujemy sytuację w Kuźnicy od kilku dni i jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz. Twarda obrona granicy jest naszym priorytetem. Zwiększyliśmy liczbę funkcjonariuszy Straży Granicznej, policjantów i żołnierzy. Czekamy w pełnej gotowości.

Później w sieci można było zobaczyć kolejne niepokojące nagrania z granicy:

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.