„Taniec z gwiazdami” – nowe gwiazdy w jesiennej edycji?

„Taniec z gwiazdami” to nadal jedno z najbardziej popularnych show w telewizji. Początkowo związany ze stacją TVN, aktualnie można je oglądać dzięki stacji Polsat. Mamy za sobą sporo edycji i co ciekawe, jesienią ukaże się kolejna. Producenci nie zwalniają tempa i zapraszają kolejne gwiazdy do udziału. Kogo zobaczymy tym razem? 

Kolejna edycja jesienią

Tegoroczna edycja ukaże się jesienią. To już dwudziesta trzecia część programu, jednak dziesiąta wyemitowana przez Polsat. W poprzedniej edycji w jury mogliśmy zobaczyć Iwonę PavlovićMichała MalitowskiAndrzeja Grabowski, a także Olę Jordan. Mamy nadzieję, że jesienią skład się nie zmieni. Dodatkowo przypominamy, że ostatnio wygrali: Joanna Mazur, która tańczyła z Janem Klimentem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

9.edycja @tanieczgwiazdami zakończona wygraną Joanny i Janka 💎💎 Dziękujemy Wam, że byliście z nami!!! @mazurstawicki_t11_runningpair @janekkliment #tanieczgwiazdami #tzgfinal #tzgpolsat

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Taniez z gwiazdami 2019 kto wystąpi?

Pojawiły się już pierwsze spekulacje na temat tego, kto dołączy do ekipy programu. W związku z tym ujawniono nazwiska gwiazd. Pierwsze z nich to Damian Kordas, który znany jest z udziału w programie MasterChef oraz Agent Gwiazdy. Chcielibyście zobaczyć go na parkiecie?

Aktualnie, oficjalna lista jest owiana tajemnicą, jednak jak podaje magazyn Viva, możemy się spodziewać jeszcze Reni Jusis, która w latach 90 była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Największe zainteresowanie wzbudza Barbara Kurdej Szatan, która prawdopodobnie wystąpi w programie. Co ciekawe, pojawiły się plotki o udziale jej męża. Lecz tańczyć mieliby oddzielnie.

To nie jedyne nazwiska, które padły. Mianowicie Monika Miller, o której pisaliśmy ostatnio. Jeżeli chcecie na jej temat dowiedzieć się czegoś więcej, sprawdźcie tutaj. Polska piosenkarka oraz youtuberka, Magda Bereda, również może pojawić się w obsadzie programu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

upops 15:35 😩 wybaczcie to opóźnienie, już jestem, duuuużo się dzieje 💛 ale wszystko dla Was!!! 🤐

Post udostępniony przez Magda Bereda ♪ (@magdabereda)

Czekamy na oficjalne informacje, kto pojawi się na parkiecie. Póki co, szykuje się młoda reprezentacja.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.