Monika Miller: wnuczka premiera [WIEK, INSTAGRAM]

Kim jest Monika Miller, wnuczka premiera Leszka Millera? Co wiadomo na jej temat? Trzeba przyznać, że jej wygląd i zachowania są dość kontrowersyjne. Czy dziewczynie z takiej rodziny wypada zachowywać się w ten sposób? A więc przeczytajcie artykuł, dowiedzcie się o niej więcej i oceńcie sami!

Monika Miller wiek

Ma 24 lata, jej hobby to śpiew, malarstwo i gry. Jej popularność w show biznesie to głównie zasługa dziadka, który pewnego razu opublikował z nią zdjęcie na jednym z portali społecznościowych. Wielu internautów zwróciło uwagę na wyrazisty i dość kontrowersyjny styl dziewczyny. Wszystko to za sprawą licznych tatuaży i kolczyków, które znajdują się na jej ciele. Co ciekawe, pierwszy z nich zrobiła w wieku 15 lat, a w wyborze miała pomagać jej matka.

 

Monika Miller – kto to?

Jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera oraz córką Leszka Millera juniora. Na swoim koncie ma wiele sesji zdjęciowych. Również takie, które ukazały się w znanych magazynach. Przykładowo dla VIVY! pozowała w bardzo zmysłowy, odważny sposób, co spotkało się to z licznymi komentarzami ze strony społeczeństwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Monika Miller śmieć ojca

Rok temu świat obiegła informacja o samobójczej śmierci Leszka Millera juniora. Na czas żałoby dziewczyna postanowiła zawiesić swoja działalność we wszystkich mediach społecznościowych. Przypominamy, że do zdarzenia doszło w jego domu pod Warszawą, a całą sprawą zajęli się śledczy i prokuratura. Ponadto to właśnie jego córka poinformowała o tym strasznym wydarzeniu. Jednakże według niej związek ojca z ówczesną partnerką był bardzo burzliwy i miała ona na niego toksyczny wpływ.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Monika Miller Instagram

Monika Miller, wnuczka premiera prowadzi bardzo intrygujący profil na Instagramie. Jego nazwa ta @m1ller.exe. Aktualnie obserwuje ją tam 100 tysięcy osób, ale ta liczba stale rośnie. Bezsprzecznie możemy znaleźć na nim bardzo dużo kontrowersyjnych zdjęć. Zdecydowanie nie zamierza wstydzić się tego, jak wygląda. Niewątpliwie mocny makijaż i odważne stylizacje to motyw przewodni w jej stylu. Z drugiej strony świadczy to o jej indywidualności.