Matka roku! Tak się wkręca dzieci! [zobacz wideo]

 

Z pewnością wielokrotnie widzieliście różnego rodzaju żarty, czyli tzw. pranki (eng). Część z Was często robi różne pranki swoim znajomym ze szkoły czy z pracy, ale są też tacy, którzy wkręcają swoich domowników ile się da i to najlepiej swoje dzieci.

 

Matka roku!

Ta pani zdecydowanie zasłużyła na miano matki roku! Po tym żarcie dzieci prawie dostały zawału. Mama wpadła na „genialny” pomysł, aby ucharakteryzować kawałek marchewki jak obcięty palec. Trzeba przyznać, że wyszło jej to znakomicie. Z pewnością część z Was również doznałaby niemałego szoku widząc krzyczącą matkę z zakrwawioną ręką.

 

Ojciec roku!

Na pewno pamiętacie hit internetu sprzed kilku tygodni, kiedy to ojciec postanowił wkręcić syna. Żart miał polegać na tym, że ojciec spuszcza kartę kredytową po drzwiach, a syn bez użycia rąk ma ją zatrzymać, zanim ta spadnie na ziemię.

„Jeśli trafisz to kupię Ci wszystko co chcesz”.

No i syn trafił! Ojciec był bardzo zdziwiony i z pewnością lekko załamany, bo teraz musi kupić synowi co tylko sobie zażyczy. Z pewnością miał nadzieję, że syn „przydzwoni” głową w drzwi i będzie „śmiesznie”…

Pisaliśmy o tym tutaj —>>> https://aju.pl/wiadomosci/to-nagranie-robi-furore-w-internecie-zobacz-zabawe-ojca-z-synem/

Dla przypomnienia zobaczcie to wideo jeszcze raz!