To nagranie robi furorę w Internecie. Zobacz zabawę ojca z synem

To nagranie robi furorę w Internecie! Zobacz nietypową zabawę ojca z synem. Cała sytuacja budzi jednak spore kontrowersje. Czy powinniśmy kpić z własnych pociech? Zobacz wideo i przekonaj się sam.

Nietypowa zabawa ojca z synem

Pamiętacie swoje dzieciństwo? Ojcowie bardzo często miewają niekonwencjonalne pomysły na to, jak zająć, zabawić lub uszczęśliwić dziecko. Nie zawsze jednak idzie to w parze z powszechną akceptacją otoczenia. Przed oczami od razu pojawiają się popularne memy o miłości ojca do syna – z której wynikają różne, czasami zabawne sytuacje, a z których nie zawsze zadowolona jest matka.

Na bardzo ciekawy pomysł wpadł mężczyzna, który nagrał swoje poczynania i umieścił w sieci. Internauci momentalnie nadali mu tytuł – ojciec roku. Wielu zaistniała sytuacja bawi, jednak jest też spora rzesza widzów, do których ten typ humoru nie trafia. Co więcej – zachowanie dorosłego mężczyzny spotyka się czasami nawet ze sporą krytyką. Dlaczego?

Złap kartkę a kupię ci wszystko co chcesz

Złap kartkę a kupię ci wszystko co chcesz – na tym polegała zabawa, którą swojej pociesze zafundował pomysłowy tatuś. W gruncie rzeczy chodziło o to, aby dziecko stanęło pod drzwiami. W tym momencie opiekun wziął mała karteczkę i przyłożył ją do drzwi. Na sygnał miał ją puścić – w tym momencie do akcji miało wkroczyć dziecko.

Cały szkopuł polegał na tym, aby chłopiec złapał kartkę… głową. Podczas gdy ta spadała, małolat miał przycisnąć ją głową do drzwi w ten sposób, aby nie spadła na podłogę. Wykonanie zdania oznaczało wszechmoc w oczach dziecka – ojciec obiecał, że wtedy kupi mu to, na co tylko będzie miał ochotę.

To nagranie robi furorę i Internecie

Wszyscy zapewne zdają sobie sprawę z tego, jaki mógł być finał feralnej zabawy. Naiwne dziecko uderzyło głową z drzwi. Wiązało się to rzecz jasna z bólem, a mogło skutkować nawet obrażeniami. Spowodowało także niezły ubaw wśród dorosłych.

Choć sytuacja wydaje się być zabawna, spotkała się ze sporą krytyka wśród internautów. Uważają oni, że zachowanie opiekuna było wysoce nieodpowiednie, a jego kolejne, podobne pomysły, mogą okazać się dla dziecka bardzo niebezpieczne. Film można zobaczyć poniżej:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.