Morderstwo w warszawskiej podstawówce! Nie żyje uczeń!

Morderstwo w warszawskiej podstawówce! Szokująca wiadomość z ostatniej chwili! W warszawskiej podstawówce doszło do zabójstwa. W wyniku kilku ciosów nożem, zmarł uczeń który chodził do trzeciej klasy gimnazjum. Czynu dopuścił się jego kolega.

Mrożące krew w żyłach sceny miejsce miały w szkole podstawowej nr 195 w Warszawie. Na korytarzu jeden z uczniów wyciągnął nóż i kilkukrotnie ranił innego z uczących się tam chłopców. Niestety, obrażenia były bardzo poważne. Wskutek ich zaatakowany zginął na miejscu.

Miejscowe media donoszą, że do zdarzenia doszło około godziny 10:30. Napastnik miał sprawiać problemy wychowawcze i był nauczany indywidualnie.

Aktualizacja:

Jak się okazuje, do zdarzenia miało dojść na przerwie między lekcjami. Wśród dwóch uczniów wywiązała się kłótnia, a w następstwie bójka. Zakończyła się ona tragicznie.

Całej sytuacji przyglądało się wiele innych dzieci, uczęszczających do feralnej szkoły. Twierdzą one, że napastnik zadał ofierze 6 ciosów nożem. Poszkodowany próbował uciec, ale skutkowało to ciosami w plecy. Podjęta reanimacja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

Młodociany nożownik został zatrzymany przez Policję. Za czyny których się dopuścił, odpowie jak dorosły. Skończył bowiem 15 lat.

Na ten moment pojawiają się jedynie szczątkowe informacje, jednak mówi się, że motywem zbrodni były pieniądze. Na miejscu pracuje już policja oraz prokurator. O dalszych wydarzeniach niezwłocznie będziemy informować na bieżąco.

Morderstwo w warszawskiej podstawówce – więcej wkrótce.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.