Konferencja FAME MMA 4 – Linkiewicz nie wytrzymała!

fame mma 4 konferencja

Za nami konferencja zawodników i zawodniczek FAME MMA 4! Po raz kolejny byliśmy świadkami istnego show. Jak zwykle najwięcej emocji dostarczyła Marta Linkiewicz, która już niebawem w oktagonie podejmie Lil Masti – czyli popularną swego czasu SexMasterkę. 

Linkiewicz vs Lil Masti

Najwięcej osób czekało aż na sali zaprezentują się Marta Linkiewicz „Linkimaster” oraz Aniela Bogusz „Lil Masti”. Wielu liczyło na to, że po raz kolejny miejsce będzie mieć ogromne show prokurowane przez rywalki, a w głównej mierze przez Martę Linkiewicz. Do tej pory bowiem wszyscy mają w głowie jej starcia z Esmeraldą Godlewską, choć trzeba przyznać z ręką na sercu, że konferencyjne pojedynki było o wiele ciekawsze aniżeli to, co obie panie zaprezentowały w klatce. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Słowną ofensywę na konferencji zdecydowanie przejęła – o dziwo – Lil Masti. Nieustannie próbowała sprowokować swoją oponentkę, która tego wieczora nie była skora do rozmów i zdawkowo odpowiadała na wszelkie pytanie i zarzuty skierowane w jej stronę. Gdy słowa nie przynosiły skutku, Aniela przeszła do czynów. Zabrała tabliczkę z imieniem i nazwiskiem swojej rywalki, po czym zaczęła ją deptać. Linkimaster nie wytrzymała i wylała na przeciwniczkę kubek swojego napoju. Tym samym odpowiedziała SexMasterka. Dopiero interwencja organizatorów pozwoliła na uspokojenie napiętej sytuacji. Nie zabrakło rzecz jasna wulgarnych odzywek i typowej dla Marty Linkiewicz retoryki wypowiedzi. 

Filipek vs Tomb

Drugą zdecydowanie najbardziej emocjonującą walką na gali będzie pojedynek raperów od dawna toczących konflikt – a więc Filipka i Tomba. Na konferencji więcej do powiedzenia miał ten pierwszy. Filipek nie przebierał w słowach i jasno zadeklarował, że ma ochotę konkretnie rozprawić się z Tombem. Ciekawy jest fakt, że ten drugi przez cały czas trwania medialnego spotkania nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Potwierdza to jego zapowiedzi z czasów gdy walka nie była jeszcze potwierdzona. W social mediach wypowiadał się bowiem, że może podjąć walkę, jednocześnie nie biorąc udziału w całej otoczce – miał na myśli między innymi eventy takie jak dziś. Jego znikoma aktywność wydaje się potwierdzać te słowa.

Na konferencji obecni byli także pozostali uczestniczy FAME MMA 4, ale to właśnie powyższe pojedynki wzbudziły największe zainteresowanie. O zbliżającej się wielkimi krokami gali piszemy jeszcze TUTAJ. 

Niedawno pisaliśmy także szerzej o walce Linkimaster z Lil Masti – o tym więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

źródło zdjęcia: youtube.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.