Kwiaty a urlop – jak podlewać? Łatwa sztuczka! [WIDEO]

kwiaty a urlop

Kwiaty a urlop – to odwieczny problem miłośników roślin w domu. Gdy wyjeżdżamy na dłuższy czas, nasze ulubione rośliny mają często ograniczony dostęp do wody. Rzadko zdarza się, że mamy osobę, która podczas naszej nieobecności zadba o florę naszego mieszkania. Są jednak stare, sprawdzone sposoby, o których jednak wiele osób nie wie. Są banalne i skuteczne. Poniżej można zobaczyć jeden z nich!

Kwiaty a urlop

Temat kwiatów podczas urlopu jest w tym momencie na czasie, gdyż właśnie trwa okres wakacyjny. Wiele osób wyjeżdża na upragniony wypoczynek. Jedni na kilka dni, inni na dłużej. Nie zawsze mamy też możliwość powierzenia komuś naszego mieszkania – aby je doglądać i choćby właśnie podlewać kwiaty. Te z kolei, narażone na wysokie temperatury, wody potrzebują naprawdę sporo. Jak zatem sprawić, aby miały one do niej dostęp? Czy jest to w ogóle możliwe? Okazuje się, że jest. Co więcej – sposób ten jest niezwykle łatwy, przez wielu znany, jednakże z pewnością znajdą się też osoby, które zobaczą go po raz pierwszy. Wszystko zaprezentowane jest na wideo poniżej:

Łatwa sztuczka

Powyższy film wyjaśnia niemal wszystko. Sposób jest świetny w swojej prostocie – a w dodatku niemal darmowy. Wystarczą butelki, woda a także wkrętarka, lub młotek i gwóźdź. Rzecz jasna specjalne przyrządy i kule do nawadniania roślin podczas naszej nieobecności w domu, można nabyć w sklepach. Jednakże – po co przepłacać? W gruncie rzeczy możemy przecież zrobić to sami! 

kwiaty a urlop

ZOBACZ TAKŻE: AGRESJA NA POLSKIEJ DRODZE! MAŁOLATY W OBSTAWIE KARŁA NISZCZĄ LUSTERKO!

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.