Margot Robbie: wiek, filmy, Instagram, mąż. Co o niej wiemy?

Dzięki rolom w znanych filmach Margot Robbie zapewniła sobie sympatię wielu widzów na całym świecie. Jeśli interesują Cię informacje na jej temat, doskonale trafiłeś! Przeczytaj ten artykuł a na pewno dowiesz się kilka ciekawych rzeczy na jej temat!

Margot Robbie wiek

Kobieta przyszła na świat 2 lipca 1990 roku w Dalby. Ma trójkę rodzeństwa. Dorastała na farmie u dziadków, pod opieką jedynie matki. Jako nastolatka podejmowała różne prace. Mianowicie między innymi dorabiała w aptece, gastronomii czy biurze. W wieku 17 lat postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Znalazła agenta i zaczęła pojawiać się w epizodycznych rolach w serialach.

 

Margot Robbie filmy

Po niskobudżetowych produkcjach, w których debiutowała pojawiła się w serialu Sąsiedzi. To tam dała się poznać większemu gronu telewidzów. Następnie otrzymała rolę w Pan Am. Pierwszym ważniejszym filmem, w którym zagrała był Czas na miłość. Oprócz tego w Wilku z Wall Street wystąpiła u boku Leonardo DiCaprio, jako jego żona i zebrała wiele pozytywnych opinii ze strony krytyków filmowych. Trzeba przyznać, że do odważnych i wymagających scen podeszła tam naprawdę profesjonalnie. Oprócz tego mogliśmy podziwiać jej grę w Legionie samobójców, Z jak Zachariasz oraz Jestem najlepsza. Ja, Tonya. Za tę rolę została nominowana nawet do nagrody Oscara.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Robbie Margot mąż

W życiu prywatnym układa jej się niemalże tak samo pomyślnie, jak w zawodowym. Aktorka związana jest z Tomem Ackerley’em. Para pobrała się w grudniu 2016 roku, po 3 latach bycia w związku. Ich ceremonia ślubna miała miejsce w Australii i była całkowicie prywatna. Co ciekawe uczestniczyli w niej tylko zaproszeni przez parę młodą goście.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Robbie Margot Instagram

Konto aktorki na Instagramie znajdziemy pod nazwą @margotrobbie. Aktualnie obserwuje ją ponad 16 milionów użytkowników. Znajdziemy tam zarówno zdjęcia, które przedstawiają jej życie prywatne oraz te, które mają miejsce podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych. Tam również zdradza, nad czym aktualnie pracuje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.