To nagranie podbija sieć! „Małolaty w obstawie karła i urwane lusterko”

to nagranie podbija

To nagranie podbija sieć! „Małolaty w obstawie karła i urwane lusterko” jest jednym z najpopularniejszych filmów ostatnich godzin. Drogową agresję na kamerce samochodowej udało zarejestrować się jednemu z kierowców. Padł on ofiarą ataku za to, że zwolnił aby przepuścić jadący drogą kombajn. Nie spodobało się to osobom podróżującym za nim. Całe zajście można zobaczyć poniżej.

„Małolaty w obstawie karła i urwane lusterko”

Kolejny rozdział agresji drogowej w Polsce. Kierowcy nadal czują się bezkarni, nie robiąc sobie nic z tego, że coraz więcej pojazdów wyposażonych jest teraz w kamerki. Nie pomagają także liczne nagrania, które publikuje się w sieci ku przestrodze. Tym razem nerwy puściły załodze podróżującej samochodem marki Audi. Na nieszczęście napastników, wszystko zarejestrowało czujne oko kamery.

To nagranie podbija sieć

Wideo prezentujące agresję drogową podróżujących Audi, zaczyna się w momencie, gdy samochód ten wyprzedza nagrywającego. Chwilę później następuje tradycyjne hamowanie i dochodzi do konfrontacji. Krótka utarczka słowna kończy się… kopniakiem w lusterko nagrywającego. Efektem jest uszkodzenie pojazdu.

Co było powodem ataku na kierowcę, który można zobaczyć na nagraniu poniżej? Opis sytuacji znajduje się na kanale STOP CHAM w serwisie YouTube. Podane jest tam, że kierowca od którego pochodzi nagranie, zwolnił gdyż mijał się z kombajnem. Ponadto o manewrze i wynikającym z niego ewentualnym niebezpieczeństwie, poinformował mrugnięciem światłami awaryjnymi. To miało nie spodobać się krewkim osobom z Audi, które same postanowiły wymierzyć sprawiedliwość. NAGRANIE Z TEGO ZAJŚCIA MOŻNA ZOBACZYĆ PONIŻEJ:

ZOBACZ TAKŻE: 12-LATKA W BIELSKU-BIAŁEJ URODZIŁA DZIECKO!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.