Wielkie kłamstewka 3 – kiedy nowy sezon, gdzie oglądać odcinki?

Na platformie HBO możemy oglądać świetny serial, który jest z nami już od 2017 roku. Wielkie kłamstewka 3, czy powstanie następny sezon? W sieci krąży wiele spekulacji na ten temat, ponieważ dopiero w czerwcu tego roku zakończył się sezon drugi Wielkich kłamstewek. Specjalnie dla was sprawdzamy, co już wiemy o Wielkich kłamstewkach!

Wielkie kłamstewka 3 – kiedy następny sezon?

Mimo, że ostatni sezon skończył się zaledwie ponad miesiąc temu, to już fani nie mogą doczekać się następnego. Wiele osób poszukuje informacji na temat trzeciego sezonu serialu. Jednak czy produkcja na pewno doczeka się kontynuacji? Scenarzysta oraz showrunner odpowiedział na nurtujące widzów pytania i w ten sposób rozwiał wszystkie wątpliwości.

Pisaliśmy sezon 2 tak, jakby to był koniec – odpowiedział scenarzysta

Zatem niestety, ale najprawdopodobniej następnego sezonu się nie doczekamy! Jednak wciąż mamy nadzieję, że producenci skuszą się na następną serię, ze względu na ogromny sukces, jaki odniosła poprzednia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

this photo captures the whole spectrum of emotions of waiting for the finale. 1 more day #BLL2

Post udostępniony przez big little lies (@biglittlelies)

Wielkie kłamstewka 3 – fabuła serialu

Serial opowiada o idealnym życiu trzech matek. Nic nie wskazuje na to, żeby ich życie uległo wkrótce zmianie. Jednak w końcu wydarza się coś, co sprawia, że wszystko staje na głowie. W ich spokojnym miasteczku dochodzi do zbrodni. Od tego momentu już nic nie jest takie samo. Jak widać, życie na przedmieściach nie zawsze jest nudne! Ten serial łamie wszystkie stereotypy dotyczące spokojnych małych miasteczek. Wielkie kłamstewka doczekały się nawet nagród. Drugi sezon został nagrodzony aż czterema Złotymi Globami, co więcej, otrzymał także osiem nagród Emmy!

Wyświetl ten post na Instagramie.

we all unwind in different ways

Post udostępniony przez big little lies (@biglittlelies)

źródła zdjęć: spidersweb, Instagram

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.