Sylwia Przybysz: wiek, chłopak, Instagram, piosenki

Kolejną młodą gwiazdą, którą Wam przedstawimy jest Sylwia Przybysz. Dziewczyna z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Zawodowo zajmuje się głównie śpiewaniem. Prywatnie tworzy szczęśliwy związek ze znanym youtuberem. Co jeszcze wiadomo na temat zdolnej wokalistki?

Sylwia Przybysz wiek

Artystka urodziła się 28 sierpnia 1998 roku w Krasieńcu. Już od najmłodszych lat zaczęła zajmować się coverowaniem utworów popularnych wykonawców. Następnie zauważyli ją producenci z wytwórni muzycznej i tak zaczęła się jej przygoda z profesjonalną działalnością. Już w 2015 roku pojawił się jej singiel zapowiadający debiutancką płytę.

 

Sylwia Przybysz piosenki

Pierwszy autorski utwór, który nagrała to Plan. Również do niego powstał teledysk. Podczas współpracy z wytwórnią My Music miała przyjemność pracować z takimi artystami, jak Mezo, Verba i DJ Remo. Innymi kawałkami, które bezsprzecznie podbiły serca słuchaczy są To dla Ciebie pragnę żyć, Związane oczy mam i Spełniaj marzenia. Co ciekawe w 2019 roku poinformowała fanów, że zakończyła swoją przygodę z dotychczasowymi producentami.

 

 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Jej partnerem jest prowadzący program The Voice Kids Jan Dąbrowski. Para zna się już bardzo długo i łączy ich wspólna pasja do muzyki oraz działalności na serwisie Youtube. Często nagrywają razem filmiki, które dodają później na kanał chłopaka. Przypominamy, że wszyscy chętni mogą przeczytać o nim tutaj. Aktualnie w mediach pojawiają się pogłoski, że para spodziewa się dziecka. Jednakże plotek tych nie komentują sami zainteresowani. Zaznaczają jednak, że ich związek jest dojrzały i planują wspólną przyszłość.

 

 

Sylwia Przybysz Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @sylwiaprzybysz. Na chwilę obecną obserwuje go aż 1,1 miliona użytkowników tego serwisu. Dodatkowo dziewczyna prowadzi również własny kanał na Youtube. Tam dodaje piosenki swojego autorstwa, covery oraz filmiki z udziałem je znajomych z Internetu. Niewątpliwie wszyscy, którzy zechcą sprawdzić, jakie zdjęcia dodaje na Instagram mogą spodziewać się pięknych fotografii z różnych zakątków świata oraz z sesji zdjęciowych, w których często bierze udział.