Nowi prowadzący DDTVN w zastępstwie za Mołek i Mellera

Pojawiły się nazwiska osób, które zastąpią w roli prowadzących śniadaniowego programu Magdę Mołek i Marcina Mellera. W związku z tym stacja TVN przedstawiła Małgorzatę Ohme oraz Filipa Chajzera: nowi prowadzący. Ta dwójka pojawiała się już wcześniej na kanapach w studiu, jednak w roli ekspertów. Tym razem role się odwrócą. Jesteśmy ciekawi jak się sprawdzą.

DDTVN nowi prowadzący

Magda Mołek oraz Marcin Meller przez długi okres czasu byli prowadzącymi dobrze wszystkim znanego programu Dzień Dobry TVN. Wiele przeprowadzonych wywiadów, poruszane różnorodne tematy jak i luźna atmosfera w studio, zrzeszają sporą ilość ludzi przed telewizorami. Dlatego też, to idealne rozwiązanie do porannej kawy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@magda_molek i @marcin_meller_arbuz Dziękujemy Wam za wszystkie wspólne lata w @dziendobrytvn 🧡 Kochani ❣️Przyłączcie się do podziękowań w komentarzach 👇 —————————————— #Repost @marcin_meller_arbuz Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z @dziendobrytvn . W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z @magda_molek . Uspokajam, że Drugie Śniadanie Mistrzów w @tvn24.pl pozostaje bez zmian🤗 Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! #dziendobrytvn #poranek #morningshow #morning #show #telewizja #tv #telewizjasniadaniowa #tvn #studioddtvn #tobedziedobrydzien #ddtvn #ddtvnwakacje #dziendobrywakacje #dzieńdobrywakacje #wakacje #ddtvnnews

Post udostępniony przez dziendobry tvn (@dziendobrytvn)

W związku z powyższym, już jesienią będziemy mogli zobaczyć nową parę prowadzących. Mianowicie chodzi o Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera. Pani Ohme jest znanym psychologiem i psychoterapeutą, natomiast ze stacją TVN również związana od dłuższego czasu. Była jurorką talent-show Aplauz Aplauz oraz od 2015 roku współpracowała przy programie Big Brother. Jest absolwentką i doktorantką Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Prowadzi również swój portal ohme.pl

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Już za chwilę, już za moment #newiscoming #soon #mygoodlife 🌷🌷

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)

Filipa Chajzera chyba przedstawiać nie trzeba, gdyż prężnie działa w mediach odkąd pamiętamy. Współtworzył program DDTVN od 8 lat, ale teraz czas na zmiany. Większość z was widziało przygotowane przez niego relacje z przeróżnych miejsc. Nowi prowadzący DDTVN – jak się sprawdzą?

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.