Jan Dąbrowski: kto to? The Voice Kids, wiek, dziewczyna – JDabrowsky

Kolejnym młodym Youtuberem, który robi karierę nie tylko w sieci jest Jan Dąbrowski. Czym się zajmuje oprócz nagrywania filmików na swoje konto? Gdzie można zobaczyć go w telewizji? Z artykułu dowiesz się również, kim jest jego dziewczyna! Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie przeczytaj tekst znajdujący się poniżej.

Jan Dąbrowski – kto to?

Urodził się 29 września 1996 roku w Legnicy. Tam również dorastał i skończył edukację. Chłopak stał się sławny dzięki materiałom, które nagrywał i udostępniał w sieci. Oprócz tego jest prezenterem zarówno radiowym, jak i telewizyjnym. A co więcej napisał książkę zatytułowaną Takie tam. Dodatkowo prowadzi również własny sklep z odzieżą dla młodzieży. Jego nazwa to JDabrowsky Wear.

 

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz

Dwójkę tych młodych ludzi wielu traktuje jako najbardziej popularną parę w młodszych kategoriach wiekowych show biznesu. Znają się już od dobrych kilku lat i nic nie wskazuje na to, żeby zaczynali być znudzeni długoletnim związkiem. Mają wspólne pasje. Chętnie zwiedzają różne zakątki świata, a także występują nawzajem w swoich produkcjach. Osoby z ich otoczenia twierdzą, że pomimo młodego wieku ich relacja jest dojrzała i wiążą ze sobą plany na przyszłość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Jan Dąbrowski The Voice Kids

Chłopak w 2018 roku został jednym z prowadzących drugą edycję The Voice Kids, która emitowana była na antenie TVP2. Oprócz tego zajmuje się dubbingiem. Niestety nie może pochwalić się podkładaniem głosu żadnej głównej postaci, jednakże jest na dobrej drodze do tego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Jan Dąbrowski Youtube, Instagram

Jego kanał na Youtube bije rekordy pod względem ilości subskrybentów oraz odtworzeń filmików. Aktualnie liczba  fanów na tym serwisie internetowym wynosi aż 1,5 miliona! To naprawdę duży sukces biorąc pod uwagę młody wiek chłopaka. Wszyscy chętni poznać go bliżej koniecznie powinni sprawdzić jego konto na Instagramie. Jego nazwa użytkownika to @jdabrowsky. Tam również obserwuje go prawie tyle samo internautów.