Wyrównajmy szanse – każdy powinien to zobaczyć

wyrównajmy szanse

Wyrównajmy szanse – ten krótki film powinien zobaczyć każdy. Jego przekaz jest ponadczasowy i sprawi, że z pewnością zastanowimy się nad naszym dotychczasowym życiem. Spojrzymy na nie przez pryzmat tego, jak startowaliśmy, co zapewnili nam rodzice. Będziemy mogli także wcielić się w rolę osób, którzy wcale lekko nie mieli. A może my jesteśmy tymi, których życie już od samego początku nie było usłane różami? Słowa nauczyciela zszokowały uczniów. Film z kapitalnym przesłaniem można zobaczyć poniżej.

Wyrównajmy szanse

Obecnie wiele osób staje się obojętnych na los drugiego człowieka. Łatwo przychodzi dokonywanie ocen, kategoryzowanie, czy kolokwialne „wrzucanie do wora”. Przy tym wszystkim bardzo często zapominamy, czym podyktowane mogą być działania, zachowanie lub status danej osoby. To, z jakiego miejsca się startuje, ma niezmierny wpływ na przyszłość każdego z nas. To wszystko w niecodzienny, oryginalny sposób, przekazał nauczyciel pewnej grupie uczniów. Uświadomienie, chwila refleksji. Poniżej można obejrzeć wzruszające nagranie z pięknym przekazem:

Podaj dalej!

Nagranie takie jak powyższe, powinno zobaczyć jak najwięcej osób. Trudno przypuszczać, aby zmieniło ono całkowicie świat na lepsze. Pewne jest natomiast, że zmusi do refleksji i wskaże pewien niedostrzegalny dla wielu osób problem. Nauczycielem się jest, a nie bywa. Właśnie to pokazał mężczyzna na nagraniu. Wartości, jakie wpaja swoim podopiecznym, przywracają wiarę w ludzkość.

ZOBACZ TAKŻE: PIRAT DROGOWY Z BMW

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.