Polscy aktorzy w serialu BBC „World on Fire” – sprawdź zwiastun

BBC opublikowało właśnie zwiastun nowej produkcji – mianowicie, chodzi o nowy serial „World on Fire”. Fabuła dotyczy wydarzeń z II Wojny Światowej. Co ciekawe, zagrają tam polscy aktorzy i to razem z największymi gwiazdami zagranicznego kina. Jesteście ciekawi kto będzie częścią ekipy? Wszystkiego dowiecie się poniżej. 

„World on Fire” zwiastun

Niestety nie podano szczegółowych informacji na temat nowej produkcji BBC, jednak w sieci można już zobaczyć pierwszy zwiastun. Z pewnością będzie to opowieść dramatyczna, przedstawiającą młodzieńczą, piękną miłość, walkę o przetrwanie i towarzyszącą temu rozłąkę. Co najważniejsze, oprócz nazwisk zagranicznych, w serialu pojawią się też polscy aktorzy! O kim mowa? Zwiastun zobaczycie poniżej.

„World on Fire” polscy aktorzy

Po pierwsze, jej nazwisko nie powinno być obce fanom dobrego kina – Zofia Wichłacz! Ma zaledwie 23 lata a może się już pochwalić listą uznanych produkcji. Mowa o „1983”, „Miasto 44”, „Powidoki” czy serialu „Belfer”. W tak młodym wieku, role w ambitnych produkcjach to spełnienie marzeń niejednego młodego aktora!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Great news about World on Fire! It’s going global- to up to 80 countries! Can’t wait for you guys to see it! @itvstudios @bbcone @masterpiecepbs @mammothscreen

Post udostępniony przez Zofia Wichłacz (@zofiawichlacz)


Dodatkowo, na liście aktorów grających w World on Fire, znajduje się niezastąpiony Tomasz Kot! To ogromne wyróżnienie, gdyż ciężko jest dostać role w zagranicznych filmach. Trafia się to tylko najlepszym. A Tomasz Kot jest tego idealnym przykładem, gdyż za jakiś czas będzie go można zobaczyć w roli Nikola Tesli, o czym przeczytacie w tym artykule.

World on Fire osada

Oprócz wyżej wspomnianych polskich aktorów, dodatkowo pojawią się też zagraniczni przedstawiciele. Sean Bean, znany z roli Boromira z filmu „Władcy Pierścieni”. Niesamowita Helen Hunt, Jonah Hauer-King czy Julia Brown.

Niestety nie podano daty premiery, jednak jak podają media, ma się ona odbyć jesienią tego roku. Czekamy z niecierpliwością.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.