Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy „Boczek” miał 59 lat. „Zapalenie płuc”

dariusz gnatowski nie żyje

Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy „Boczek” miał 59 lat. Aktor zmarł w szpitalu w Krakowie. Jak podaje portal RMF24.pl, mężczyzna miał ciężką niewydolność oddechową oraz zapalenie płuc. Jako jeden z pierwszych, na Twitterze informację o śmierci uwielbianego przez wielu artysty przekazał Marek Balawajder.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy „Boczek” miał 59 lat. „Ciężka niewydolność oddechowa i zapalenia płuc”

Przykre informacje docierają właśnie z Krakowa. Jak podaje portal RMF24.pl, w tamtejszym szpitalu Dietla zmarł Dariusz Gnatowski, popularny i ceniony polski aktor. Gnatowski znany był przede wszystkim z gry w serialu „Świat według Kiepskich”, gdzie wcielał się w rolę Arnolda Boczka. Poza tym, występował także w serialach „Graczykowie” czy choćby „Na dobre i na złe”. Swój talent prezentował także na deskach teatru (Stary Teatr w Krakowie, Teatr Ludowy, Teatr Stu).

Jak można przeczytać w portalu RMF24.pl, Dariusz Gnatowski od lat zmagał się z cukrzycą. Przy okazji wspierał jednak także innych chorych.

Według bardziej szczegółowych informacji RMF, aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Właśnie to miało się przyczynić do jego śmierci.

ZOBACZ TAKŻE: DOSTAŁEŚ TAKIEGO SMS’A OD SANEPIDU? LEPIEJ UWAŻAJ – TO ZWYCZAJNE OSZUSTWO. W TAKI SPOSÓB MOŻNA STRACIĆ POKAŹNĄ KWOTĘ. GIS OSTRZEGA. WIADOMOŚĆ NAJLEPIEJ USUNĄĆ I NIE DZWONIĆ POD WSKAZANY NUMER

Dariusz Gnatowski był znany i lubiany. Największą sławę i rozpoznawalność zawdzięcza barwnej roli w serialu „Świat według Kiepskich”

Nie ma chyba osoby, która nie kojarzy serialowego Arnolda Boczka. Właśnie w jego postać w serialu „Świat według Kiepskich” wcielał się Dariusz Gnatowski. Fani serialu emitowanego w telewizji Polsat są zdruzgotani.

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.