Ból ucha z powodu wody? Nie! Siedział w nim jadowity pająk!

 

Pewna kobieta pojechała do szpitala z powodu nieustającego szumu w lewym uchu. Kiedy lekarze przeprowadzili badanie, zapadła cisza. Wszyscy byli w ciężkim szoku. W jej uchu zamiast wody lekarze odkryli jadowitego pająka.

 

 

Ból ucha z powodu wody?

Kobieta twierdziła, że do jej ucha dostała się woda i z tego powodu cały czas słyszy szumy. Jednak to nie woda była powodem szumów, a pustelnik brunatny, czyli jadowity pająk.

Susie Torres, to mieszkanka Kansas City w stanie Missouri.

„Obudziłam się we wtorek, słysząc pęcznienie i wodę w lewym uchu. To przypominało sytuację, w której pływasz i woda z basenu dostaje się ci do środka” – powiedziała Susie w rozmowie z telewizją KSHB.

Pająka w uchu Amerykanki odkryła asystentka medyczna. Była w szoku. Kiedy tylko zobaczyła niezidentyfikowane zwierzę w uchu kobiety, natychmiast powiadomiła resztę personelu.

„Uciekła i powiedziała mi, że poprosi jeszcze kilka innych osób. Potem powiedziała: Myślę, że masz tam owada”.

Pająk natychmiast został usunięty za pomocą narzędzi z ucha kobiety. Przeprowadzono analizę, która dowiodła, że to pustelnik brunatny. Trzeba podkreślić, że ugryzienie tego pająka może stanowić zagrożenie dla człowieka, doprowadzając nawet do martwicy tkanek.

Od momentu wizyty u lekarza kobieta przed snem zatyka sobie uszy…

„Poszłam wczoraj wieczorem spać i włożyłam sobie do ucha waciki, ponieważ nie miałam żadnych zatyczek do uszu. Jestem przerażona pająkami”.

Dobrze, że w naszym kraju nie często spotyka się niebezpieczne gatunki pająków…