Zwolniony z pracy zrobił rozróbę w fabryce Mercedesa! Straty na kilka milionów [FOTO, WIDEO]

zwolniony z pracy

Zwolniony z pracy zrobi rozróbę w fabryce Mercedesa! Już teraz spekuluje się, że straty sięgają kilku milionów euro. Rozsierdzony były pracownik motoryzacyjnego giganta miał zniszczyć niemal 70 samochodów, w tym kilka najnowszych, elektrycznych egzemplarzy. Do wszystkiego krnąbrny 38-latek użył koparki, którą „pożyczył” od nowego pracodawcy. W sieci pojawiły się zdjęcia oraz nagrania z miejsca akcji. Trzeba przyznać – robią one kolosalne wrażenie.

Zwolniony z pracy zrobił rozróbę w fabryce Mercedesa! Straty na kilka milionów euro – w sieci filmy oraz zdjęcia

Pandemia koronawirusa wywróciła cały świat do góry nogami. Bardzo ucierpiał także rynek pracy. Idealnie widać to na przykładzie fabryk samochodów. W związku z wirusem, produkcje w wielu miejscach zwyczajnie się zatrzymały. Wynikało to zarówno z zakażeń wśród pracowników, jak także – a może i przede wszystkim – mniejszej ilości zamówień na nowe pojazdy. To sprawiło, że konieczna była redukcja etatów. Niestety, niektórzy pracownicy musieli pożegnać się z miejscem swojego zarobku. Nie wszyscy jednak potrafili przyjąć to z pokorą.

Zwolnieniem szczególnie zawiedziony okazał się pewien 38-latek pracujący w fabryce Mercedesa w hiszpańskiej Vitorii. Mężczyzna co prawda stosunkowo szybko znalazł nowe zatrudnienie, jednak wciąż nie mógł pogodzić się z losem, jaki go spotkał. Wobec tego od nowego pracodawcy „pożyczył” koparkę, udał się do zakładu Mercedesa i rozpoczął istną masakrę. Za pomocą sprzętu budowlanego niszczył wszystko, co stanęło mu na drodze – a szczególnie nowe pojazdy, które zdążyły już zjechać z taśmy produkcyjnej.

ZOBACZ TAKŻE: MROCZNA STRONA PROGRAMU „NASZ NOWY DOM” – SĄSIEDZI NAPRAWDĘ TO ROBIĄ! PASKUDNE HISTORIE ZZA KULIS, TEGO NIE ZOBACZYCIE W TELEWIZJI!

69 uszkodzonych pojazdów, cudem uratowano linię produkcyjną! Zobacz zdjęcia

Jak się okazało, były pracownik firmy uszkodził łącznie 69 pojazdów. Według niektórych relacji, jego kolejnym celem była linia produkcyjna fabryki, jednak ostatecznie udało się ją uratować. W przypadku zniszczenia, Mercedes miałby nie lada problem.

Najważniejsze jednak jest to, że w szalonym ataku na fabrykę nikt nie ucierpiał. Wrażenie robią natomiast straty, jakie w wyniku zdarzenia odniosła fabryka Mercedesa. Wstępne wyliczenia wskazują na 2 miliony euro, jednak ta kwota może wzrosnąć nawet do 5 milionów.

źródło: Twitter, YouTube, zdrogi.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.