Zostawiła na klatce kartkę z informacją o imprezie. Sąsiedzi odpowiedzieli – HIT [FOTO]

zostawiła na klatece kartkę

Zostawiła na klatce kartkę z informacją o imprezie – takiej reakcji sąsiadów się nie spodziewała! Mieszkańcy bloku zostawili kartkę z odpowiedzią, która stała się hitem w sieci. Wszystko udostępniono na pewnej tematycznej stronie w serwisie Facebook. Ludzie w komentarzach zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami z sąsiadami, które były równie interesujące, co omawiana sytuacja. Jak zatem zareagowali mieszkańcy bloku na wieści o organizowanej imprezie? Zobaczcie sami!

Zostawiła na klatce kartkę z informacją o imprezie. Sąsiedzi odpowiedzieli – to po prostu hit! [FOTO]

Osoby mieszkające w blokach lub domach wielorodzinnych doskonale wiedzą, jak istotne są relacje międzysąsiedzkie. Niestety, wielu może potwierdzić, że ich pielęgnowanie nie należy do zbyt łatwych rzeczy. Ostatnimi czasy w sieci pojawia się jednak coraz więcej przykładów, że z sąsiadami da się żyć w zgodzie i są na to naprawdę interesujące sposoby. Jeden z nich pojawił się niedawno w serwisie Facebook na profilu „Ch**owa Pani Domu”. Kobieta organizująca przyjęcie z okazji urodzin, postanowiła w kulturalny sposób zakomunikować to innym lokatorom budynku. Zrobiła to, wywieszając na klatce schodowej kartkę o następującej treści:

Drodzy sąsiedzi! 30.10 (sobota) w mieszkaniu nr 13 w godzinach wieczornych odbędzie się małe przyjęcie urodzinowe. W związku z tym może być trochę głośniej, za co z góry przepraszam! I z góry dziękuję za wyrozumiałość.

Jaka była reakcja sąsiadów? Tego nie spodziewał się w zasadzie nikt!

wywiesiłą kartkę

ZOBACZ TAKŻE: UDERZY W NASZĄ PLANETĘ JUŻ DZIŚ? NAUKOWCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI I WYDALI OSTRZEŻENIE! JAKIE MOGĄ SKUTKI I CZY JE ODCZUJEMY?

Sąsiedzi bardzo szybko odpowiedzieli! „Droga sąsiadko…”

Odpowiedź ze strony sąsiadów przyszła bardzo szybko. Mianowicie, na ogłoszeniu kobiety, pojawiła się mała karteczka z miłą treścią, która mogła zaskoczyć niejednego. Znalazł się tam następujący napis:

Droga sąsiadko! Nie ma problemu, jesteśmy wyrozumiali, nie przeszkadza nam zaproszenie w ostatniej chwili. Przyjdziemy! Sąsiedzi.

Oczywiście należy traktować to z przymrużeniem oka, jednak od razu widać, że sytuacja została odpowiednio rozładowana i wszystko powinno obyć się bez niepotrzebnych spięć oraz niedomówień. A czy wy mieliście podobne doświadczenia z sąsiadami?

źródło: o2.pl, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.