Znęcał się nad dziećmi – 24-latek z Jeleniej Góry w areszcie

znęcał się nad dziećmi

Znęcał się nad dziećmi – stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Bywał brutalny, bił pasem oraz gołymi rękami. W końcu wpadł w ręce policji, jednakże horror jego ofiar mógł trwać nawet dwa lata. Teraz to sąd zadecyduje, ile czasu za kratkami spędzi 24-letni sadysta.

Znęcał się nad dziećmi – 24-latek z Jeleniej Góry objęty tymczasowym aresztem

Zatrważająca sprawa z Jeleniej Góry ujrzała światło dzienne. Jak się okazało, jeden z tamtejszych mieszkańców, 24-letni mężczyzna, znęcał się nad dziećmi w wieku 6 i 7 lat. Śledztwo wykazało, że cały proceder mógł trwać nawet dwa lata. Pierwsze wzmianki o agresywnym zachowaniu napastnika pochodzą bowiem już z początku 2017 roku. Oficjalne zawiadomienie wskazujące na prawdopodobne przestępstwo, na policję wpłynęło jednakże dopiero pod koniec września tego roku. Mundurowi zaczęli działać szybko i podejrzany jest już odizolowany od swoich ofiar.

ZOBACZ TAKŻE: „DZIEŃ SPÓDNICZKI” W POZNAŃSKIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ WYWOŁAŁ NIEMAŁE KONTROWERSJE! RODZICE SPRZECIWILI SIĘ AKCJI, W KTÓREJ SPÓDNICE ZAKŁADAĆ MIELI TAKŻE CHŁOPCY. PLACÓWKA W REZULTACIE ODWOŁAŁA CAŁE PRZEDSIĘWZIĘCIE

Bił pięściami, pasem, groził śmiercią

Zachowanie pojmanego mężczyzny opisuje się jako niezwykle drastyczne. Dzieci miały być przez niego bite gołymi rękami, a także pasem. 24-latek groził im także śmiercią i stosował przemoc psychiczną. Z jego ust padały słowa, że zabije ukochanego psa dzieci. Grozę budzą także kary, które stosował on wobec małoletnich.

Liczne przesłuchania ewentualnych świadków potwierdziły wszystkie doniesienia. Sadyście grozi teraz od pół roku za kratkami do aż 8 lat pozbawienia wolności. Portal rmf24.pl podaje także, że Dawid A. niegdyś skazany był za jazdę pod wpływem alkoholu.

źródło zdjęcia: motofakty.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.